Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghs

Płaszcz

Polecane posty

Gość ghs

Witam :) Jakiś czas temu kupiłam sobie taki ładny płaszczyk z H&M na wiosnę z nowej kolekcji.Problem polega na tym ze mam 155 cm wzorstu i 15 lat.Czy wypada mi wyjsć w płaszczu w młodym wieku?Dodam,że lezy na mnie nawet fajnie,tylko boje sie co inni pomyślą jak zobacza gówniare w płaszczu.Wiem,że jestem zakompleksiona,ale prosze o szczere odpowiedzi i potraktowanie tego tematu serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek a płaszczyk nie ma znaczenia. Jeśli dobrze wyglądasz i czujesz sie w nim jak najbardziej noś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina__fg
jasne ze ubieraj bedziesz wygladala ladnie i dziewczeco, a nie jak reszta nastolatek ktore mysla ze jak zaloza kurtke ledwo siegajaca pasa to sa super atrakcyjne. a jaki ten plaszczyk jest? moze wrzucisz zdjecia jak sie w nim prezentujesz? oczywiscie bez twarzy:) wiesz, ja ciagle chodzilam w kurtce az kiedys przymierzylam z ciekawosci plaszczyk i bylam w szoku. zobaczylam zupelnie w lustrze inna dziewczyne-kobieca i taka...sama nie wiem ale gdy zaczelam chodzic w plaszczyku to kazdy mowil ze slicznie wygladam;) tez jestem niska i ludzie mnie wczesniej traktowali jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile dalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghs
Hej :) Dzięki za odpowiedzi:) Jutro postaram się wrzucic zdjęcie.Zapłaciłam 149 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghs
karina__fg to tak samo jak ja,cały czas nosiłam zwykłe kurtki,i jakos tak zwróciłam uwagę na ten płaszczyk.Bardzo mi się podobał,ale własie mialam watpliwosci co do wzrostu no i nie ukrywam ze jestem trochę przy kości ;)Ile mama musiała mnie namawiać,żebym wzieła.I własnie teraz tak sobie myśle,że moze tak głupio sie pokazywac bo mam te 15 lat i jeszcze niska jestem.Ale jutro wrzuce zdjęcie i ocenicie.Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina__fg
wrzuc fotke to ocenimy, ale ja z gory czuje ze ladnie w nim wygladasz;) mama na pewno ci dobrze doradzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina__fg
bedzie zdjecie?;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×