Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxpower

w jaki sposób robicie dobrze facetowi????

Polecane posty

Gość xxxpower

moim glownym pytaniem jest tak jak w tytule ....w jaki sposob.....macie jakies specjalne metody....jakies dodatki.. Pytam bo wydaje mi sie ze nie sprawiam mojemu misiowi zbyt duzej przyjemnosci....a bardzo chcialabym.............dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpower
ale ja serio pytam......prosze pomozcie w jaki sposob robicie laske facetowi...... prosze o "normalne " odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jak robic laske... to sie czuje i juz ;) problem w tym ze jednym moze to odpowiadać innym niekoniecznie :o moich poprzednich dwóch bylo w niebie jak robilam im loda, i to bylo widac.... :D teraz chyba az tak dobrze nie jest.... ;/ albo sie zepsulam albo temu facetowi to nie odpowiada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpower
Nectarine a jak robilas to swoim porprzednim chlopakom?? ssalas, lizalas czy cos jeszcze jak gleboko byli w Twoich ustach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruk krukowi
ja swojego wyprowadzam na spacer:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nensi
ale masz problem!Hmmm mam pytanko ile ty masz lat????bo tylko gówniara moze zadac takie pytanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpower
no nie wiem czy taka gowniara.......bo mam ponad 19 lat........ pytamm bo chce poznac jakies sposoby ktore mogly by mi pomoc.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ratca
Proponuję co następuje: - blacha w czoło - karczycho - z dyńki - kop w jaja ... i powinno być OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpower
dziekuje wam za bardzo duze zrozumienie ..aaa i za pomoc tez...... niestety .... ide poszukac pomocy w innym miejscu...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×