Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może macie takiego

MOP z perfekcyjnej pani domu-ma ktoś coś podobnego?

Polecane posty

Gość może macie takiego

w którymś z odcinków prowadząca pokazywała takiego mopa okręcanego czy takie coś się sprawdza przecież co jakiś czas trzeba sciągać płukać szmatkę i znowu nakładać , czy mimo tego lepiej się myje podłogi niż samą szmatką , chodzi mi o urządzenie tego typu: http://www.allegro.pl/item297262158_mop_z_mikrofibry_najtaniej_promocjaod_ss.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że wygodniej, przecież nikt na kolanach chyba nie myje podłóg. Zawsze to wygodniejsze, a że trzeba płukać tą nakładkę to zrozumiałe. A poza tym są zestawy razem z pojemnikiem na wodę ,czy środki myjące.Pochodz trochę po sklepach gospodarstwa domowego i sama sie przekonasz jaka jest różnorodność tych mopów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde a ja myslalam ze w dzisiejszych czasach wszyscy maja mopy jasne ze warto kupic, tylko nietrzeba przepłacac jutro w Biedronce beda po 16 zł i to z wymienną końcówka. mam go i jest lepszy od tych innych droższych http://www.biedronka.pl/str/2/i/20.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może macie takiego
o kurde jutro kupuje ten z biedronki, dzięki bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurajska25
a moja mama od wielu lat myje podlogi na kolanach i nie uznaje mopow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od pól roku mam taki mop i jestem bardzo zadowolona koncówke piore w pralce dodatkowo mop sie składa i zajmuje mało miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko ja sobie nie
wyobrażam sprzątania bez tego narzedzia ...:) a te sa szczególnie fajne ....bardzo dobrze zbierają wszelkie drobinki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie sklada
ze ja myje podlogi na kolanach :) wiem, ze zrobie to dokladnie, dotre do kazdego zakamrka, nie umiem sie do mopa przekonac... Myje podlogi codziennie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może macie takiego
no i kupiłam dziś ten biedronkowy, dodatkowy wkład gratis, wogóle fajne te wkłady takie grubawe są i z ciekawości przeleciałm wszystkie podłogi, rzeczywiście suer sprawa, kręgosłup też nie ucierpi i właściwie te wkłady są takie miękkie ze docierają do różnych zakamarków a też się bałam jak to będzie w kącikach, no ale jak ktoś ma takie kąciki że urządzenie się tam nie zmieści trzeba ręcznie ale i tak bez porównania. jak myslicie na ile te wkłady starczają przy średniej wielkości mieszkania i powiedzmy używaniu co drugi dzień, i najważniejsze czy ktoś już kupował zapasowe wkłady i czy można takie zapasy o wym 44/15 dostać? aha czy myjecie z dodatkiem płynu czy w czystej wodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam z viledy
z nieco dłuższymi frędzelkami, jest rewelacyjny, bardzo chłonny i przecieram nim po uprzednim odkurzeniu bez płukania cały pokój, myjąc całe mieszkanie wystarczy jak trzy razy wypłuczę go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×