Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wolna obserwatorka

wizyta w urzędzie pracy

Polecane posty

Gość wolna obserwatorka

witam jutro mam wizyte w up i mysle ,że zaproponują mi prace (jestem z zawodu sprzedawca)ale chciałabym jeszcze zostać w domu do końca zasiłku tzn do marca i mam pytanie co tu wykombinowac ,żeby odmówic prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbsaamakj
nie mozesz odmowic bo zostaniesz wykreslona-zazwyczaj sa oferty dla sprzedawcow-ja pracue w urzedzie sama wyjdz z inicjatywa ze chcesz pojsc na szkolenie albo do doradcy zawodowego bo praca sprzedawcy ci nie odpowiada-zle sie czujesz-chces sie przekwalifikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolna obserwatorka
właśnie ,po 15 latach pracy w handlu chcialabym cos zmienic ja bardzo lubie dzieci i zastanawiam sie nad praca w przedszkolu czy w złobku mam tu oczywiscie na myśli sprzatanie lub pomoc przy dzieciach to moglabym skorzystac z jakiegos przeszkolenia A jeszcze jedno...niewiem czy to prawda ,ale czy ja moge sama opłacać sobie składkę zdrowotną?wtedy może nie proponowali by tak pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbsaamakj
pamietaj ze jak odmowisz sama to od razu zostaniesz skreslona wiec sama zaproponuj ze chcialabys sie na szkolenie zapisac nie wiem jak to jest ze skladka zdrowotna-to raczej zus-a moze o wlasnej dzialalnosci pomysl sa dotacje w urzedzie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka..
A ja mam takie pytanie, co mam zrobic , gdy w urzedzie proponuja mi prace jako sprzedawca, czy do domu wczasowego do pomocy czy sprzatania.Wczesniej pracowalam jako sprzedawca, ale w urzedzie pracy przedstawilam zaswiadczenie od lekarza o przeciw wskazania do pracy ciezkiej lub stojacej.Czy w tej sytuacji musze przyjac oferte pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka..
ups ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×