Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MNIAM09

Jest tu jakas kosmetyczka ?? Poradz MII!!

Polecane posty

Chce to zmienic!!! Strasznie zaniedbalam swoja cere, mam 19 lat, cere mam chyba mieszana: tlusta poniewaz czesto wyskakuja mi krosty, w kolo oczu mam mnostwo kaszakow, co wyglada strasznie, nos mam caly w wagrach, chociaz nie badzo widocznych, czesto wyskakuja mi krosty ropne, ktore sama dusze, na policzkach mam wypieki, mam rozwniez skore sucha, poniewaz czesto schodzi mi skora, z nosa, z policzkow, sama jestem sobie winna, poniewaz nie zmywalam makijazu na noc, czasami potrafilam rano wstac i bez umycia nalozyc nowy makijaz,pod oczami mam since,ktore zrobily mi sie z niezmywango makijazu.Chce to zmienic!! Chce wybrac sie na czyszczenie do kosmetyczki, codziennie zmywac makijaz i dbac o cere, a dodam, ze mam rozniez wrazliwa skore, gdy uzywam niektorych kosmetykow czesto mnie piecze skora.Chce kupic sobie kosmetyki z tej samej firmy i serii, doradz mi jakie (zel do mycia twarzy,lub jakas pianke, tonik, piling, maseczke i krem na noc) Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czysta cera
o maj gad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czysta cera
weno, może twarz umyj. A tak z ciekawości: tylko o twarz tak "dbasz" czy może o całokształt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wlasnie tylko twarz tak zaniedbalam, chce to teraz zmienic i prosze o rade jakiejs kosmetyczki, nie ma tu zadnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czysta cera
a na co Ci kosmetyczka? Wybierz Ty sie lepiej do dermatologa. Jak jesteś z Łodzi to Ci podam namiary na zajebistego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlituję się ale i tak nie wierzę że to prawda :D kosmetyczką nie jestem ale - weź kup sobie np. kosmetyki z serii nivea visage (jak dla ciebie - nawilżający krem do cery wrażliwej na dzień, regenerujący na noc, do tego tonik dla cery wrażliwej i żel do mycia peelingujący) - są dobre, nie uczulają na ogół i są odpowiednie dla twojego wieku i myj się dziewczyno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daleko mieszkam od deramtologa, ale uwazasz ze do niego powinnam isc? i co powie mi jakie kosmetyki mam kupic ? tylko nie wiem po do nie niego,po mojej twarzy ni widac ze jestc taka zanieczyszczona, sama dla siebie chce to zmienic, tlyko ze mam tlusta, sucha i wrazliwa cere, i nie wiem co mam zakupic zeby o nia dbac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czysta cera
dżizus, kobito, jak Ty uważasz, że do dermatologa idziesz tylko wtedy jak masz zniszczoną cerę, to życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dermatologa? Nie żartujcie:P on nie jest od 2woch krostek na krzyz ;) A do autorki: radzę Ci kupić jakieś delikatne kosmetyki do mycia twarzy i do demakijażu-odradzam nievee visage-one "uzalezniaja" Twoja skore od siebie i nie możesz ich potem odstawić czy zmienic:P Polecam Ziaję :] Z kaszakami idz do kosmetyczki, moze jeszcze jakies złuszczanie, ale bez przesady. Kup peeling (polecam taki morelowy-jak chcesz to podam linka do recenzji;) ) i rób go nawet co dwa dni... Twoja cera przestanie być szara i się łuszczyć ;) potem jakiś lekki krem nawilżający-ale żaden głeboko nawilżający ani antypryszcz-jeden jest dla starych bab, a drugi przesuszy skóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
persymona na mnie np. ziaja nie działa dobrze a mam wieczne problemy z wrażliwą cerą dla mnie nawet serie typu AA są do bani bo uczulają dlatego polecam to co używam sama i wydaje mi się dobre a kłopotów z odstawieniem nivea nigdy nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czysta cera
no sorry, niveę odradzasz a ziaję polecasz? I uważasz, że z taka twarzą nie należy iść do dermatologa? Bravissimo!! Najlepiej niech sie zastosuje do Twoich rad to świetnie na tym wyjdzie. Spadam stąd, bo wieje głupotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok ;) Ziaja jest bardzo delikatna, ale jakością nie ustępuje droższym seriom, moim zdaniem :) Ja słyszałam wiele głosów przeciwko tej serii, niestety. Tak naprawdę na każdego działa co innego :D Jednak nie polecam używania tych serii przeciwrądzikowych, bo jak działąją, każdy wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też*
ja też polecam dermatologa .. sama korzystałam i wiem, że może pomóc (mam alergiczną cerę) dermatolodzy często dają recepty na maści robione w aptece ... są rewelacyjne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt - jak ktoś chce mieć trądzik i tłustą cerę to niech stosuje serie przeciwtrądzikowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie to prawda, o swoje cialo dabm bardzo dobrze, uzywam balsamow kremow, ale z ta twarza to jakos tak ,nie chcialo m isie czesto zmywac makijaz i tak slzma spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z Łodzi
🖐️ nadaj proszę ten namiar na lekarza w łodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt mi nie poleci dokaldnie firem? oprosz tej z nivea visage, slyszalam cos o firmie bundi, ze kosmetyki sa bardzo dobre i skuteczne, ale chyba da sie tylko zamowic u kosmetyczki, wiece cos o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MNIAM09 jak jesteś taka obeznana w temacie kosmetyków do twarzy to faktycznie idź do kosmetyczki jak dla mnie prezentujesz taki poziom dyskusji :O że to czy ci polecimy na twarz taki czy inny kosmetyk, czy nawet krem do stóp Scholla to i tak będziesz niezadowolona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czysta cera
SPÓŁDZIELNIA PRACY LEKARZY "LEKARZE SPECJALIŚCI" PIOTRKOWSKA 3/5 Telefon: (0-42) 6321648, 6336684, dr Kuczyńska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffristalj
zgadzam sie powinnas isc do kosmetyczki ona ci powie jak dbac o siebei i co kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o to chodzi, zapytalm czy jest tu jakas kosmetyczka ktora mi poelci, wiec czekalam na porady specjalistow, do kosmetyczki pojde, tylko myslalam ze odezwie ktos bardzeij doswiadczony niz kosmetyckzi u nas, malym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna normalna kosmetyczka nic ci nie doradzi bez obejrzenia twojej cery na żywo - jeszcze ci to do głowy nie przyszło??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie opislam cwoaj cere, na kafeteri jest mnostwo osob ktore opisuja sibie a im dobieraja fryure kolor wlosow czy perfumy, wiec siedz cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie opislam cwoaj cere, na kafeteri jest mnostwo osob ktore opisuja sibie a im dobieraja fryure kolor wlosow czy perfumy, wiec siedz cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D a potem zakładają topiki: jak usunąć niechciany kolor z włosów, odkupi ktoś perfumy itp i wiesz - chyba nie powinnaś obrażać jednej z dwóch czy trzech osób które miały jeszcze jakieś chęci doradzenia ci :O ale je straciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kogo obrazilam ? hehe wez ;] ja nie jestem takim typem czlowieka ktory obraza ludzi bez podstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi milo ze mi doradzaciei wszytskie komentarze sobie kpiuje i zapisuje, ale chcialabym jednak tez przeczytac wypowiedz jakiejsc specjalistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetyczka wprawdzie nie jestem, ale moja tesciowka jest swietnym dermatologiem estetycznym, od kiedy sie jej radze, z moja cera cialem i wlosami jest wszystko w jak nalepszym porzadku. Dodam, ze rowniez mialam cere problemowa. Jest kilka rzeczy, ktore moglabym Ci polecic: - przede wszystkim nie biegnij od razu do kosmetyczki, chyba ze masz swietna, inaczej moze Ci tylko zrobic syf, z zabiegow polecalabym nie zwykle oczyszczanie a peeling kawitacyjny, mikrodermabrazje badz kwasy -co do kremow, z tego co sie orientuje to generalnie kosmetyki typu nivea itp w przypadku takiej cery jak Twoja sa o kanty dupy potluc, tak wiec proponuje zel do mycia twarzy Avene Cleanance, krem na noc La Roche Posay Effaclar K badz Bioderma Sebium AKN, na dzien np. Vichy Aqualia badz Thermal fix 2 lub Avene Serum kojaco nawilzajace. Pytaj dalej, jesli cos bedzie dla Ciebie niejasne, sluze rada i pomoca :) - z maseczek moge polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo ktos konkretny, dzieki wielkie za rade, a jak pozbyc sie sincow z pod oczu ? wiesz moze ? co przykladac, czy jakies kremy, oklady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×