Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taaakaaajednaa

zwiekszone libido a ciąża

Polecane posty

Gość taaakaaajednaa

dziewczyny, pomocy!!!! 23stycznia powinnam dostac okres, zawsze przed okresem jestem kompletnie sucha i nawet jak facet się bardzo stara mnie podjarac to jestem minimalnie wilgotna. natomiast ostatnio jest inaczej:( od ponad jakichs 2 tygodni mam straszna ochotę na seks, wystarczy ze facet mnie teochę podotyka i jestem masakrycznie mokra, nawet wczoraj na 3 dni przed spodziewanym okresem równiez bylam niesamowicie mokra... wydaje mi się ze cos jest nie halo... czy moje objawy mogą byc np oznaką ciąży? zabezpieczamy się tylko prezerwatywami, nigdy nam nie pękla ani się nie zsunęła ale chlopak konczy we mnie. Dodam jeszcze ze od 2 tygodni praktycznie codziennie rano jest mi niedobrze. może ma to związek z sesją? stresuję się i duzo się uczę, ostatnio nawet prawie cale noce i sypiam po 4-5 godzin na dobę. Proszę poradzcie mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaakaaajednaa
pomoze ktoś???? proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w czym
Ci mamy pomóc? w dniu wypadającej miesiączki zrób test i się dowiesz wtedy. a wszelkie objawy ciążowe zaczynają występować po kilku tygodniach ciąży, więc nie panikuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań schizować
:O to wręcz załosne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez przed sesja mam taki
apetytt na seks Nie boje sie bo uzywam tabletek i gumek, ale nigdy w zyciu az takiego nie mialam :D A stres przed sesja mogl ci rozlgulowac cykl i masz dopiero teraz owolacje i okres ci sie spozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×