Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

justyna1981

dla wszystkich które jeszcze nie są pewne ale mają nadzieję ...

Polecane posty

Cześć dziweczyny Miesiączke miałam 3 stycznia, kochałam się w dni płodne 13 stycznia na około 3 dni przed owulacją Dopiero minoł tydzień więc jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek objawy ciąży Pozostaje mi cierpliwie czekać z nadzieją w sercu ze może już niedługo będę mamusią :-) Nie chcę się wkręcać że napewno jestem bo wiem jak psychika może podziałać na kobietę .. Czy są tu jeszcze kobietki którym pozostało cierpliwie czakać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sie kurvva zamknij
MAMY TO GLEBOKO W DUPIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba to nikogo
nie interesuje. idź sie powieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie i to właśnie różni pomarańczowych od czarnych że nie macie na tyle odwagi by podpisać się pod swoją wypowiedzia :-) żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaa
Straszne te kobiety, matki, jaki przyklad daja dzieciom ""ïdz sie powies"" takie slowa wogole z ust kobiet na tym szczegolnym forum padac nie powinny... A autorko tematu, trzymam za ciebie kciuki, bylam w podobnej sytuacji i 7 miesiecy temu pojawil sie moj ksiaze. Teraz niestety jednak musze leciec do gina po tabletke po, bo zdarzyla sie wpadka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba to nikogo
a co to zmieni? jak będziemy czarni to poznasz nas? dowiesz się kim jesteśmy? czy nasze zdanie na twój temat się zmieni tylko dlatego, ze nick będzie miał inny kolor? jesteś durna. MAM NADZIEJę, ZE NIE ZAJDZIESZ W CIążę tacy jak ty nie powinni mieć dzieci. mamy w dupie ciebie, twojego meża, twoje cykle i twoją ciązę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenka daj jej spokój to, że pragnie dziecka nie oznacza, że jest pusta. Nie każda ma takie szczescie, ze odrazu zachodzi w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za poparcie mamusiuuuuuuu :-) Jesteś pewna że ta tabletka jest ci potrzebna ? Pozdrawiam i powodzenia u gin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaa
chyba to nikogo - wredna pindo, wspolczuje ludziom z twojego otoczenia. Jesli cie to nie obchodzi to po co wlazisz na forum. Glupia, pusta niewyzyta pinda. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaa
Justyna - tak, jek najbardziej, naprawde nie teraz czas na drugie dziecko :( A mezowi niestety za pozno powiedzialam zeby uwazal, myslal ze mam krazek, buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba to nikogo
głupia tępa upośledzona mamusiiaaaaa też współczuję ludziom z mojego otoczenia a justyna powinna się wysterylizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ja mapisałam ze jest pusta dlatego ze chce dziecka?? z tego akurat soię cieszę bo uwielbiam patrzec na kobiety w ciąży kiedy są szczęśliwe!! ale smieszą mnie takie tematy tutaj... równie dobrze ja mogłam napisać ze wczoraj kochałam sie z facetem i pewnie juz dzisiaj jestem w ciąży bo kiepsko sie czuję...:o troszkę dystansu do sytuacji nie zaszkodzi a napewno pomoze...przynajmniej oszczędzi rozczarowań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaa
Tu nawet nie chodzi o humor Haris, ale naprawde smutno czyta sie niektore wypowiedzi, zamiast zajac sie dziecmi to robia metlik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaa
Sarenko, ta kobieta nie pisze ze ma jakiekolwiek objawy, poprostu jest podekscytowana i chcialaby sie z tym podzielic, razem razniej. Tez bylam w podobnej sytuacji czekalam na okres choc go nie chcialam i napewno latwiej byloby czekam z kims :) moze nigdy nie bylas w ciazy, nigdy nie chcialas dziecka. Wiec to forum nie jest dla ciebia. zmykaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaa
A powiedz droga chinko, co ty wiesz o tych mamusiaaaaaaaaaaaaach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarenko zielonooka ----> kochając sie przed owulacją jest duża szansa na dziecko tak więc nie musisz odbierać mi nadzieji Nie martw sie o moją inteligencję bo z nią jest wszystko w pożądku Zapewniam cię Wiem że jeszcze za wcześnie ale nie wiem czy zauwazyłas że sukam kobitek, które tak jak ja mają nadzieję że zostaną mamami !!!! Może nie teraz ale w najbliższej przyszłości :-) Pozdrawiam cię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×