Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nati_nati

Ciagle zapchany nosek

Polecane posty

Czesc dziewcznyny. Mój synek od jakiegos czasu ma ciagle zapchany nosek. Wyglada to tak jakby mu cos gleboko zalegalo i nie chcialo wyleciec. Slysze ze cos mu charczy, ale nie wiem czy to bardziejw nosku czy w gardle .Odciagam mu gruszka kilka razy dziennie, ale to nic nie pomaga. Ma problem z piciem mleka i wogóle z jedzeniem. Widze ze sie meczy i czesm nie moze zlapac oddechu. Bylismy kilka razy u lekarza ale niby jest wszystko OK, nie jest przeziebiony. Juz sama nie wiem co o tym myslec, miala któras z was podobny problem, co to bylo (moze jakas alergia)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ma maly
moj dwa miesiace prawie i tez charczy. moze ma za sucho - powies mokry recznik na kaloryferze, albo mokra pieluche na lozeczku. i temp. nie powinna byc wyzsza niz 20 - 21 stopni. mzna tez zakraplac sol fizjologiczna - 3-4 razy po kropelce. u nas troche pomags

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córa tez tak ma juz prawie 2 tygodnie, pomaga nam taki spray do noska z wody morskiej- sterimar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sterimar pomoga nam tylko na troszke, po okolo 15 minutach jest to samo, z recznikiem na kaloryferze tez próbowalam i niestety bez zmian. Moze to jakas alergia. Od miesica synek dostaje nowe jedzonko, je duzo bananów (4 sloiczki 135 gram na tydzien) bo mu to najbardziej smakuje. Ma 6,5 miesiaca. Nie dam mu banana przez kilka dni i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo możliwe że to alergia, mój też miał ciągły katar, a jak dostał zyrtek to przeszło :) a co do młodszych dzieciaczków to chyba wiotkośc krtani, która samoistnie ustępuje ok miesiąca, czy dwóch po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Majki
spróbuj zastosować Mucofluid.To spary który rozrzedza i rozpuszcz zalegajaca wydzielinę w nosie , taki właśnie uporczywy katar który nie cieknie z nosa tylko jest tam gdzies głęboko i nie chce schodzic. Nam bardzo pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arka Noego
A może dawaj mu więcej pić (wody, soków, bobofrutów), to to co mu w nosku zalega, to może się rozrzedzi i wycieknie? Ja bym te banany rzeczywiście na chwilę odstawiła i przeszła się do lekarza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×