Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mam pytanie do mam

koniec z oliwką pora na balsam!

Polecane posty

Gość mam pytanie do mam

Od urodzenia używałam dla córki oliwki po kąpieli ale teraz ma 1.5 roku i chciałabym zastąpic ją kremami lub balsamem bo wydajew mi sie za duza na oliwienie :-) A wy kiedy skoncztyłyscie przygody z oliwką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie przyzwyczajać skórki dziecka do balsamów, chyba, że bardzo sucha. A oliwki wogóle nie używałam bo zatyka pory i skóra dziecka nie oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do mam
niczym nie smarowac nawet balsamem nawilzającym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, jeśli skóra nie jest nadmiernie wysuszona, to nie powinno się używać \"nawilżaczy\", bo skóra do nich przywyknie i nie będzie wytwarzała własnej ochrony lipidowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nigdy nie stosowałam oliwki. Do 3 miesiąca dodawałam oilatun do kąpieli a później już zupełnie zrezygnowałam. Jeśli smarujesz dziecko od urodzenia to skóra nie ma szansy zacząć pracować prawidłowo (oliwka wcale nie jest taka zdrowa dla skóry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do mam
Margolcia co to znaczy nie ma szansy pracowac prawidłowo?Córka ma ładna skóre,zadnych alergii,krostek łuszczen a smarowałam ją dlatego że po oliwce ma taką mieciutka i pachnąca skóre no i lepiej nawilżoną ale chyba sugerujecie ze robiłam żle tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupoty gadacie
to ciekawe dlaczego np nivea baby w tym oliwka ma pozytywna opinie ImiD a zreszta mam 3 dzieci i kazde było juz oliwkowane w szpitalu,pierwszy syn ma juz 20 lat i uzywałam tylko bambino bo w tamtych czasach nie było wyboru i skórwe ma jak niemowle do tej pory,zadnych zatkanych porów nawet w wieku dojrzewania pryszczy nie miał.kolejne dzieci tez smarowałam oliwkami róznymi prawie do 2 lat i żyja i maja sie swietnie.Wymyslacie bzdury_ same byłyscie oliwkowane i co?Problemy ze skóra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupoty gadacie
miało byc skóre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje balsam odkad malą skonczyla 4 miesiace- balsam do ciala z hipp- takie mleczko nawilzające. super pachnie, swietnie sie wchlania i nie ejst takie tluste jak oliwka... mialam wrazenie ze oliwka sie nie wchlania wogole w skóre... Polecam ten balsam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również nie oliwkuję. przez pierwsze 4 m-ce używałam oilatum do kąpieli, a następnie przerzuciłam się na olejek do kąpieli linomag, który działa podobnie jak oilatum a jest dużo tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do mam
wczoraj kupiłam balsam nivea i jest super bede go uzywac dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowalam oliwke tak do roku czasu a potem przestalam ale male mialy sucha skore i zaczelam uzywac do kapieli plyn do mycia głowy i cziala z nivea i balsam.Cena plynu i balsamu jest okolo 18zl za duza utle i jest super.Żadnych uczuleń na te kosmetyki a skóra sliczna,a przede wszystkim kosmetyki bardzo wydajne.Dodam że na wiele środków z innych firm miałyy dzieciaki uczukenie a te sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuja
ja kąpałam do 1 miesiąca w oilatum a po skończeniu miesiąca smaruje kremem nivea nawilżającym. Mi tez położna powiedziała ze lepiej lekkimi kremami nawilżającymi niz oliwką. Ale na pewno oliwka nie szkodzi, nie przesadzajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My urzywamy balsamu nawilzajacego z Niwea Jak dla mnie (synka) :) jest świetny, dobrze sie wchłania, fajnie nawilza skóre Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombastik
uzywalam oliwki ale przez to badziewie dziecko mialo sucha skorke, te co tak zachwalaja niech sie zastanowia, czemu skorka dziecka bez tego swinstwa jest wysuszona... jasne, zaszkodzic nie zaszkodzi.. mnie smarowali i do dzis mecze sie z sucha skora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia

Ja bardzo szybko przerzuciłabym się na atoperal, bo moje dziecko niestety odziedziczyło sucha i atopową skore po mnie, uzywam emulsji ale tez pianki zarówno ja jak i mój syn, pianka jest delikatna i bardzo wydajna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam dermokosmetyki od novaclear do skory z azs, delikatne z dobrym skladem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×