Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angelastralalala

uwaga sex 2 razy dziennie szkodzi. PRZECZYTAJCIE

Polecane posty

Gość angelastralalala

w zamieszaniu stracilismy zycie. udowodniono naukowo, ze sex dwa razy dziennie po kilku miesiacu powoduje kurczenie sie czlonka i rozciagniecie pochwy. doktor anna brown specjalista w dziedzinie sexualnosci przeprowadzila badania naukowe na grupie 100 osob ktore uprawiaja sex dwa razy dziennie. 98 % zauwazylo rozciagniecie pochwy w sposob drastyczny u swoich partnerek a 76% partnerek zauwazylo skurczenie sie czlonka. - moj partner na poczatku, kiedy zaczynalismy dopiero poznawac swoje ciala mial wielkiego czlonka. kiedy zaczelismy sie kochac 2 razy dziennie a czasem nawet 3 jego czlonek po jakis 3 miesiacach skurczyl sie o 3-4 cm. jest to niewyobrazalna roznica. - mowi melissa. chlopcy tez brutalnie komentuja taki sposob zycia: - mialem dziewczyne przez okolo 5 miesiecy. kochalismy sie 2 razy dziennie, rano i wieczorem. po 4 miesiacach nic juz nie czulem kiedy w nia wchodzilem. tak wiec sex zarowno w niedomiarze i NADMIARZE jest szkodliwy dla naszego zdrowia psychicznego i jak sie okazuje fizycznego. autentyczny artykul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz, zazdrościsz tym co mogą 2 razy dziennie i mają z kim? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja wiem
sex jest zawsze szkodliwy!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po roku takich praktyk, chłopakowi robi się dziura, a dziewczynie łechtaczka zamienia sie w kutasa, ;) ;) :D buahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zawsze często
a nawet częsciej nic się nie kurczy, nic nie rozciąga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgtggtg
wniosek: kobiety od sexu slepną a faceci tracą zmysł dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gotowa kochanie
SZKODZI JAK CHOLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10xdziennie
ja sie kocham 12x tygodniowo od roku mam 35lat moj członek ma ok 19cm a miałem 17 - nic tak nie powieksza czlonka jak sex.... przeciez jest rozssadzany od wewnatrz przez krew pod cisnienieniem ... to jak ma malec? to nie logiczne! zreszta wszystkie metody powiekszania czlonka bazują na krwi pod cisnieniem w cialkach jamnistych członka. co do czucia to wiadomo ze jak facet wyposzczony to inaczej czuje a i bardziej kocha ;P a co do wilkości pochwy to jak jest wieksza to lepiej - nie dochodzi sie tak szybko a jak chce sie troche ciaśniej to trzeba w pozycji od tylca przesunąć 2cm w góre i ma sie bardzo ciasno i po problemie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huy
Od roku masz 35 lat to ciekawe!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz... Poprosze o uścislenie: Czy 2 razy dziennie po jednym numerku szkodzi bardziej niż raz dziennie, ale 3 numerki pod rząd? A poza tym w "autentycznym artykule" nie ma tyle byków 💤 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedek
ja wstaje rano wale konia, po południu też wale konia a wieczorem żona wali mi konia albo ją ostro posuwam. ani jej ani mi nic nie ubywa wręcz przeciwnie świetnie sie bawimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłehłe:)
" wniosek: kobiety od sexu slepną a faceci tracą zmysł dotyku" dobre:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same wariaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie walisz nie jedziesz.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda :( potwierdzam :((((( mój jest mniejszy ok 3 cm możecie nie wierzyć, ale tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie róbcie tego przecież to zaraza jest przecież chcecie być zdrowi prawda ? a faceci niech się badają bo tylko nieszczęścia są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mózgi się k***a rzuciło przez ten sex j****y leczcie się póki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia27

Seks jest szkodliwy  uorawialam z chłopakiem i teraz jest seks nie przyjemny odczuwam bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basior
Przed chwilą, Gość Misia27 napisał:

Seks jest szkodliwy  uorawialam z chłopakiem i teraz jest seks nie przyjemny odczuwam bol

 Bo bzykaliście się dwa razy, tak jak jest w artykule . Po trzech razach dziennie pipka by cię nie bolała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×