Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klikaj

mojemu facetowi napletek nie wychodzi...co jest nie tak??

Polecane posty

Gość klikaj

od dawna u mojego faceta zauwazylam ze mu napletek nie wychodzi,nie ma takiego grzybka...rowniez jak za bardzo naciagne jego skorke w dol to bardzo go to boli..niewiem co moze byc przyczyna tego i bardzo sie martwie!!!!!!mowi ze juz probowal robic tak by mu wyszedl ale go to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA 18
no ale nie wychodzi mu na zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA 18
moze nich na zelach poprubuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze on obrzezany? Moze jak byl maly, to mial jakies zapalenie i lekarz mu zlikwidowal napletek? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MA STULEJKE
MUSI ISC DO LEKARZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stulejka
i tyle:P z ksiezyca sie urwałyście.? autorko poczytaj w google o stulejce-będziesz wiedziała o co chodzi. wprawdzie usów sie to w dzieciństwie,no ale widocznie rodzice twojego mężczyzny zaniedbali sprawe i facet ma teraz problem. wystarczy drobny zabieg,kilka dni okropnego :O:O:O bólu i dalsza części zycia doskonalsza o lepszego członka hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane moje
to normalna stulejka:)Mój mąż miał zabieg całkiem niedawno.Zaczynało się tak jak u twojego faceta aż w końcu wcale nie schodziło.Może być jeszcze gorzej,łącznie z trudnosciami w oddawaniu moczu.Polecam wizytę u urologa i zabieg,prosty,jednodniowy:)aaaa i można zrobić sobie badanie na cukier bo robi się tak jeśli jest podwyższony poziom cukru(ale nie tylko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jak byłem mały to miałem stulejkę :O ale mama szybko zareagowała i wysłała mnie na zabieg i już od dawna jestem zdrowy i mam mega sexi grzybek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuleja jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niema się czego wstydzic tylko zapierdzielac do lekarza bo szkoda czasu marnowac i zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikaj
przed chwil amu o tym powiedziaam i poprosilam by poszedl do lekarza to mnie opiepszyl i powiedzal ze mu choroby wymyslam...ale naprawdemu zoladz nie wychodzi,i nieraz mu sie zakleszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny ten twoj chlop
Wyslij go na to forum ... http://www.stulejka.com/ w sumie dziwie mu sie ze nie chce sie pozbyc takiego problemu ;/ Przeciez to naprawde przeszkadza podczas stosunku ... ba a anwet uniemozliwia stosunek ... no chyba ze twoj chlop to jakis masochista ... czy jak to sie tam pisze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliba3
bo jak sie zadko myje to sie zlepia ze niemoze wyjsc,ale powaznie mowie,czesto chlopcy na progu dojrzewania tak maja,jak ich nikt nieuswiadmomi o czestym myciu i sciagniu napletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×