Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyczka_tyczka

nudnosci,wymioty - czy to normalne zeby az tak???

Polecane posty

Gość tyczka_tyczka

ja wiem, ze poranne nudnosci to normalka. ale ja je mam 24godziny na dobe. rano, po poludniu, wieczorem i w nocy. w nocy masakra, chyba dlatego ze leze plasko. czasem tak mi niedobrze ze zasnac nie moge. czasem budze sie w srodku nocy i wisze nad kibelkiem. rano mam takie nudnosci, ze musze przysiadac i brac glebokie oddechy. poza tym caly czas mnie cofa, naprawde caly czas; siedze sobie, ogladam tv i nagle... ja nie wiem, czy to normalne? jestem w 6-tym tygodniu i jest to moja pierwsza ciaza. troche sie tym martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilnuj się, bo przy wymiotach możesz się łatwo i szybko odwodnić. Jeśli wystąpi podwyższona temperatura - pomyśl, czy nie pojechać do szpitala. Ja przez wymioty trafiłam do szpitala, dostałam 2,5 litra płynów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety normalne :(:( ja wymiotuje srednio dwa razy dziennie a mdlosci mam takie ze az nie wierze... nawet zgage mam... to moja 2 ciaza a jestem zaskoczona bo w pierwszej mialam tylko lekie mdlosci i zwymiotowalam moze 2 razy przez cala ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
normalne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej normalne,nie chce straszyc ale lepiej ze je masz iobserwuj zeby ci nagle nie przeszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssaczek
ja mam nudnosci od 7 tc a wymioty od 8 tc teraz jestem w 15 no i nadal są :( czasem odpuszczają tylko na kilka dni potem wracają...mam juz dosyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie w którym tygodniu mdłości przechodza ? bo ja też sie mecze, chociaz wymiotów nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez całą ciąże nie wymiotowałam nawet raz no fakt że mnie mdliło ale na szczęście obeszło się bez tego :-) koleżanka na wymioty długo w szpitalu leżała to się jakoś nazywa, zespół czegoś tam....... więc trzeba uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy bliżniakach wymiotowałam tak dopolowy4 miesiaca,a jak nagle przy drugiej ciąży mi przeszly wymioty to już bylo za pozno i lekarz stwierdzil ze powinnam byla sie zglosic wtedy do lekarza,a akurat byl koniec 3 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może tak byc
możesz miewac nudnosci i wymioty nawet 20 godzin na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 10-11 tygodniu i też mam nudności non stop, tyle że nie wymiotuję. Lekarz powiedział że mogę mieć tak do 14 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×