Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w przyszlosci znow mama

ciaza po diane!!!!

Polecane posty

Gość w przyszlosci znow mama

to ze zaraz po odstawieniu tabletek antyk jest najlatwiej zajsc w iedzialam- nie jeden lekarz mi to mowil.. natomiast waham sie troche bo moj gin nakazal bym po cerazette wziela przez 3 mies diane i po zakonczeniu od razu starala sie o bobasa bo wtedy bedzie mi najlatwiej.. stwierdzil ze normalne tabletki dla mnie maja za malo hormonow i przed zajsciem powinnam brac 3 m wlasnie te ( mam problemy z plodnoscia) jednak martwi mnie to bo naczytalam sie wielu niedobrych rzeczy o diane i poprostu sie boje - powiedzialam o obawach lekarzowi a on stwierdzil ze to co mowie jest prawda ale mnie nie dotyczy bo a- jestem bardzo szcupla b- mam brac tylko przez 3mies bardzo boje sie ciazy mnogiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o jakich niedobrych rzeczach piszesz? Ja brałam diane jakis rok lub wiecej i wszystko bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spotkalam sie z takim czyms..... ja myslalam ze po odstawieniu tabletek sa wlasnie trudnosci w zajsciu. tzn to maja byc niby skutki uboczne.... moze ktoras z dziewczyn miala taka sama sytuacje to Ci pomoga. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×