Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hub

paciorkowiec,krew w moczuc-chore nerki u niemowlaka

Polecane posty

Gość hub

urodzilam dzieckon w 7 miesciu ciazy lezal 3 tyg w szpitalu , mowiono ze wszytko oki, dziecko bylo tydzien w domu po czym przesatlo jesc , goraczkowalo , wymiotowalo, w szpitalu powiedziano ze paciorkowiec , poziej wyszlka krew i bialko w moczu- wynik zapalenie klebuszka nerowego , w szpitalu jeszce przuwazylam na wypisie nowodkow ze dziecko po tygodniu od urodzenia mialo robiony posiew i wyszedl ze ma gronkowca , lekarze mi nic nie powiedzialei o tym , zakryli ten fakt?? przeciez to ja moglam go zarazic i powinn am chyba to leczyc aoni nic tylko ze wszytko w porzadku , teraz coreczka dalej lezy w szpitalu juz 3 tyg a ja razem znia , boje siue bo moze miec do konca zycia problemy z nerkami, kto tu jest winnien??? czy wypuszczajac do domu dziecka szpital zrobil wszytskie badania zeby potwiedzic ze dziecko jest zdrowe??? wypisali mi chore dziecko???czy zarazilo sie u mnie w domu??? czytallam ze na rozwoj infekcji potrzeba 2 tyg wiec co...wypisali mi dziecko juz z nasrastajaca infekca jestem przerazona i przeprszam za bledy i pismo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomatecko
no to nie masz za fajnie... :O Zainwestuj w lepszy szpital, bo ci dzieciaka wykończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
ale co ja juz moge zrobic??? juz nie przesune czasu , musze szukac dobrego lekarza nefrologa ...tylko to pozostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd jesteś
skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
zielona gora, wlasnie dzis wypisuja mi dzidzie, ale tak za bardzo sie nie ciesze bo ma krew ciagle w moczu i musimy jechac do nefrologa zeby wykluczyc uszkodzenie nerek, maiiala robione usg niby oki ale jak naczytalam sie o chorobie -zapalenie klebuszka nerwowego to mnie przerazilo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×