Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzia_21

Starania o malenstwo bez skutku- wizyta u lekarza PROSZE O POMOC!

Polecane posty

Gość kicia333
Ty się nie powtarzaj po mnie tylko wymyśl coś innego:) Najważniejsze że ty wiesz co to kwas foliowy, a reszta nie powinna cie obchodzić. Dzieckiem się zajmij a nie uświadamianiem innych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie rozumiem....
ej.. ty sikso nie pozwalaj sobie na za wiele ok? nie wyzywaj nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia333
Zuzia załóż nowy topik bo tu to już kretynizm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia333
o Jezu, kim ty jesteś, jeszcze nie słyszałam z ust kobiety takich słów.... przykre:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia333
mam nadzieję że nie będziesz nigdy mamą... nikt nie chciałby być "wrzeszczącym bachorem srającym w pieluchy" strasznie to przykre:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tilli
Hej:) Co do problemu z zajsciem w ciaze....ja sie staralam przez ponad rok, poszlam do ginekologa i po zrobionych testach okazalo sie ze mam PCOS czyli zespol policystycznych jajnikow...dotyka to coraz wiekszej ilosci kobiet. Ogolnie jest to problem z owulacja. Przerazilam sie ze w ogole nie bede mogla miec dzieci. Dostalam do brania Luteine oraz jeszcze jedne tabletki...ale moj organizm w ogole tabletek nie wchlania. Zdecydowalismy z mezem ze odpuszczamy terapie. Dzidzius bedzie wiedzial kiedy przyjsc na swiat. Zmienilam diete na bardzo zdrowa, wiecej ruchu i nauczylam sie pic wode tak po 2l dzienonie. Rzadziej sie tez kochalam z mezem bo pewna przemila polozna powiedziala mi ze najlepsza metoda to regularny ale nieczęsty seks zeby plemniki byly dobrze rozwiniete. No i teraz jestem w 36 tygodniu ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×