Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama Blanki

ile drzemek dla 9 tyg niemowlaka

Polecane posty

Gość mama Blanki

Tak jak w temacie, ile drzemek i jak dlugich mniej wiecej powinno miec 9 tyg niemowle? Drugie pytanko: ile ml mleka dziecko w tym wieku powinno wypic , jesli jest co 3 godzinne karmienie w dzien? Jak ktos sie orientuje, prosze o odpowiedzi. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaaaaaaa
9 tygodni to ok 2 miesiace, u nas szczerze mowiac to bylo to troche jeszcze nieregularne, maly zasypial kiedy chcial,raz bylo 5, raz 3 drzemki, zalezalo od niego. Mysle ze w tym wieku to maluszek decyduje o iloscioch dlugosciach i porach drzemek. Moj ma teraz 7 miesiecy i spi bardzo regularnie 2 razy na dzien, ale to jeszcze dluuuga droga. Jesli chodzi o mleczko to moj z butelki tez co 3 godzinki pil od 90 do 120ml. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękne imie
Blanka, sama chciałam tak nazwac córeczke i żałuje ze tego nie zrobiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Blanki
czytalam ksiazke sekrety niemowlat,gdzie autorkajest za planem dnia dla niemowlaka.Rutyna i regularne pory drzemek i karmien, sa ponoc najlepsze dla dziecka, poczawszy od narodzin. Wiec staam sie do tego dostosowac.Ale moja Blanusia ma kilka drzemek w ciagu dnia i czasem nie chce spac, bo chyba niejest zmeczona...wiec nie wiem jak to wyglada u innych mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×