Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fionaa21

na jakich kosmetykach mozna zaoszczedzic?

Polecane posty

jak myslicie? czy np uzywajac zwyklego mydla, za jakies 70 gr, a mydla w plynie, czy zelu pod prysznic jest jakas roznica?( jesli po kapieli i tak uzyje dobrego, nawilzajacego basamu?) albo czy jest roznica, czy myje wlaosy samontem rumiankowym za 4 zl, czt jakims za 20, jesli szapmon zaraz slpucze, a uzyje odzywki( jakiejs lepszej?) na jakich kosmetykach oszczedzacie, a nie wychodzi to na zle Waszej urodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałki
mydło bambino - 1,50 szampon hipp - 9 zl jedwab do włosów - 6 zl balsam do ciała dla dzieci 400 ml - 14 zl wszystko delikatne i nie powoduje swędzenia/podrażnień/zaczerwienień i jest tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nauczylam sie oszczedzac na pefrumach- znalazlam faceta, ktory mi je kupuje ;)A tak na serio, to kosmetyki to moja najgorsza zmora. Mam mnóstwo wyolbrzymionych problemow:wlosy niedostatecznie lsniace i mocne, za krotkie rzesy, za blada jestem, cera naczynkowa, lamliwe paznokcie, sucha skora, za male usta, za suche usta, zaczatki celulitu, jakies rozstepy...i wydaje mi sie, ze jestem zobligowana, zeby z tym walczyc, wiec kupuje coraz drozsze specyfiki. Jedyne czego sie nauczylam to niekupowanie bubli- dokladnei czytam recenzje kosmetyku, ktory mam zamiar nabyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mka1971
Odpowiem tak. Na pewno nie należy oszczędzać na dobrych kremach nawilżających na dzień i odżywczych na noc oczywiście po 25 roku życia. Co do żelu pod prysznic, mydła i balsamu też jestem za tym, żeby kupować te dla dzieci, bezzapachowe, nieuczulające i tanie. Jeśli chodzi o odżywkę do włosów to warto zainwestować w lepszy produkt ale np. tonik do twarzy wystarczy NIVEA, niekoniecznie Clinique czy innej markowej firmy. Jeśli chcesz zaoszczędzić to polecam portal www.miedziak.com.pl. Zarejestruj się i znajdź sklep www.strawberrynet.com. Można zaoszczędzić nie tylko na kremach, ale i na perfumach. Oprócz b.korzystnych cen na markowe kosmetyki otrzymasz dodatkową refundację do 10%. Ważne, żeby zawsze logować się do nich przez portal www.miedziak.com.pl, bo oprócz rabatów, które oferują dostawcy firma wynegocjowała częściowy zwrot dla klienta w formie nagrody pieniężnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna
bo podobno polskie kremy typu ziaja czy bielenda sa lepsze(ita nsze) niz garniery i inne np zagraniczne(tak stwierdzila b.dobra kosmetyczka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polskie kosmetyki ponoć są tak samo dobre, jak zagraniczne tzw. średniej klasy jak Garnier, L'Oreal czy Nivea, a jednak często sporo tańsze. Jeżeli chodzi o mydła czy żele pod prysznic, wystarczy żeby nie uczulały, i tak myje woda, a nie żel. Poza tym nie trzeba kupować np. drogich lakierów do paznokci. Żele do twarzy, toniki, mleczka do demakijażu też nie muszą być bardzo drogie, te za kilkanaście złotych już się sprawdzają. Ponadto nie warto kupować tych wszystkich cudów podnoszących pośladki, powiększających biust, czy usta. To i tak nie pomaga, wystarczy balsam do ciała, Co do kosmetyków dla dzieci, wbrew pozorom niekoniecznie są odpowiednie dla osób dorosłych, są często dość tłuste i zapychają pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×