Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a kto to jests

Czy po każdorazowej kąpieli w wannie czyścicie wannę jakimś srodkiem

Polecane posty

Gość ja w wannie się nie kąpię
bo nie lubię się omaczać w takiej stojącej wodzie,. wolę prysznic. I też myję go 1-2 razy w tygodniu Cilitem, zeby go odkamienić, a jak jest potrzeba, to takim specjalnym preparatem do kabin prysznicowych. Poza tym po prostu spłukuje po każdym myciu i tyle. Przecież to jest plastik!:O Rozumiem, jak ktoś ma starą wannę, jakąs zardzewiałą, ale każdy lekarz wam powie, ze nawet na basenie, w plastikowym brodziku nie zarazimy sie grzybicą, jak go spłuczemy. Bo na PCV nie utrzymują się bakterie, grzyby itd. chyba że jest już bardzo zniszczone i ma jakieś zarysowania, głebokie bruzdy, czy pory. Ale ryzyko jest minimalne po dokładnym spłukaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w wannie się nie kąpię
Poza tym nie wyobrażam sobie napuścić wody do wanny świeżo umytej Cifem i się tam moczyć:O Ludzie, przecież takie środki nie spłukują się do końca:O Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę z tego, że potem moczycie się w popłuczynach z tych środków chemicznych... Przejedźcie sobie ręką po wannie umytej Cifem i spłukanej wodą z prysznica, jak już wyschnie. Czuć na niej taki proszek pod palcami... Jak ktoś ma alergię, wrażliwą skórę, czy np. odmacza sobie krocze w takiej wannie, to zdrowia życzę:O Dlatego nie znoszę się kąpać w wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie przepadam za wanna
ale jakos bardziej mi pasuje moczyć się w popłuczynach cifa czy innego środka,niż w popłuczynach kogoś kto się wcześniej kąpał. dlatego wannę myję po kazdej kąpieli detergentem,a przed gąbką z proszkiem obficie spłukując,a to dlatego że u mnie w łazience szybko osadza się kurz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też wolę prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik24
ja nie moge!!!!!!! jak mozna czyscic wannne co 15-20 myc Syf!!!! mam 5 osobową rodzine. kazdy niech sei myje czym chce i ile chce. a ja myje wannen codziennie bo jest osad kurz, czaem cos sie tam pierze np . chodnik. jak sie obficie splocze to nic nie zostaje.zresztą nie wiem co gorsze sr. czystosci czy złuszczony ludzki naskorek, sloz i rozne sprawy poch z okolic odbytu. Zastanówcie sie troche czlowiek po calym dniu ma na mase syfu na sobie a to potem zostaje na wannie wiec jak mozna ją myc raz na jakis czas. zresztą myje jak jest brudna a brudna jest codziennie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×