Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patipatiiii

jak mam to powiedziec?

Polecane posty

Gość patipatiiii

Czesc dziewczyny pisze do was bo nie wiem co zrobic:O Otoz..mam 17 lat i jestem w 3 miesiacu ciazy oczywiscie nie załuje tego tylko jest jeden a moze nawet dwa powazne problemy:O..pierwszy to taki ze moi rodzice o tym jeszcze nie wiedza a musze im powiedziec jak najszybciej tylko ze oni mnie i mojego chłopaka chyba zabija:O powiedzcie mi jak mam im to powiedziec bo wim ze dobrze napewno nie bedzie znajac ich to najpierw beda wrzeszczec a potem pojada do mojego chłopaka i jemu cos zrobia:O:O:O Drugi problem to taki ze dopiero zaczęłam pierwsza klase..zawsze chciałam zostac fryzjerka i taka tez szkołe wybrałam...chciała bym chociaz skonczyc pierwsza klase zeby pozniej zaczac od drugiej ale to jeszcze poł roku chodzenia do szkoły a za poł roku to ja juz urodze:O Dzisiaj juz myslałam zeby najesc sie jakichs proszkow i zasnac na zawsze ale jakie to jest wyjscie zmarnuje tylko innym zycie:O ja naprawde jestem załamana...pomozcie co mama robic???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to zaczelas 1 klase jak masz 17 lat? moja siostra ma 18 i mature teraz zdaje... a co do rodzicow to powiedz im normlanie... teraz to juz "musztarda po obiedzie" i mysle ze zrozumieja ze krzyki na nic sie nie zdadzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśleć następnym razem :o a teraz co robić? no powiedzieć rodzicom, innego wyjścia nie ma. i czekać na reakcję. przeżyjesz napewno i jakoś się ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było wcześniej o tym
myśleć, chyba zdawałaś sobie sprawę czym to pachnie... :-/ ale jeżeli już to idz kup malutkie piękne buciki może to ciut załagodzi sytuację ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej watpie czy zlagodzi :) lepiej powiedziec wprost bez ceregieli. usiaść z rodzicami twoimi i chlopaka i z chlopakiem i porozmawiac ... jak to sobie teraz wyobrazacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość croo
moze porozmawiaj najpierw z chlopakiem jak to sobie razem wyobrazacie- zebyscie mieli jakis plan gotowy, zeby rodzice widzieli ze jestescie odpowiedzialni chociaz teraz. a odnosnie szkoły to jesli jestes teraz w 3 miesiącu to mozesz dać radę przed porodem skonczyc klasę. wiesz kiedy masz termin? i idz przede wszystkim do lekarza jesli jeszcze nie bylas, zadbaj juz o to dziecko powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patipatiiii
tylko ze jego rodzice juz wiedza i nawet sie ucieszyli tylko problem jest z moimi bo jak by to powiedziec jestem troche rozpieszczona coreczka tatusia i jak on sie o tym dowie to wpadnie w szał:O Nawet nie byłam u ginekologa i niewiem czy z dzieckiem wszystko ok bo boje sie ze moi rodzice zobacza gdzies wyniki badan:O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro masz dobry kontakt z tata to powiedz najpierw jemu a potem zastanówcie sie jak to przekazac mamie. nie ma co zwkleac bo juz i tak nic nie zmienisz a lepiej zadbac o dziecko i isc do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem;) nie myśl o samobójstwie, jeszcze kiedyc będziesz się z tego śmiała, jak to bałaś sie powiedziec rodzicom, wierz mi. Proponuje im powiedzieć razem z twoim chłopakiem, po co maja biegać do niego. Razem powołaliście dziecko na świat, więc razem bierzcie odpowiedzialność. To samo tyczy jego rodziców. Myślę, że normalną ich reakcją będzie krzyk i złość. Jak ochłoną może wam zaproponują pomoc i rozsądne wyjście, znam wiele takich przypadków. Dziadkowie na zmianę zajmowai się dzieckiem, a rodzice jego kończyli szkoły. Może u Ciebie też tak bedzie??? Jednak nie możesz oczekiwać, że będą zachwyceni. Trzeba im powiedzieć szybko i dać im czas na przetrawienie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** *** *** ***
rodzice będą wkurzeni i maja prawo...najważniejsze że pomogą...na spokojnie im powiedź i przygotuj się na burzę...zamie trochę czasu zanim się to uspokoi...dasz radę. co do szkoły to jesteś młoda i dasz radę. porozmawiasz z nauczycielami, może wystawią oceny wcześniej i jakoś pójdzie...u mnie w szkole jedna dziewczyna zdawała maturę tydzień przed terminem rozwiązania, jak zdawała ustne to już jej mama z wózeczkiem i maleństwem czekała pod szkołą. tak więc ty też sobie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patipatiiii
A wiecie ile moi rodzice maja lat? mama 38 a tata 43 i juz zostana dziadkami:Ooni sie załamia:O Moge sie pocieszyc tylko tym ze moja mama miała 17 lat i 3 miesiace jak urodział mojego brata ale ona juz konczyła 3 klase..no i jakie to ma zreszta znaczenie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patipatiiii
sorki jak zaszła w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaa1111
A czemu sie nie zgadzają lata? dziewczyna ma 17 lat i jest w pierwszej klasie, zaczęła pierwszą klasę jak miała 16, w wieku 17 zaczyna się też drugą klasę we wrześniu, więc wszystko się zgadza:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja........
zła jestem na was o antykoncepcji nie wiecie nic ? baraszkowac fajnie a teraz wszystko na głowie rodzicow bedzie ,ale nie boj sie napewno pomoga a gderac tez beda ,takie ich prawo ,ale bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patipatiiii
wez sie kretynko nie wypowiadaj bo az zal Cie słuchac!!! Jak bys chciała wieziec to w styczniu skonczyłam 17 lat...w twoich czasach jeszcze pewnie gimnazjum nie było i dlatego jestes taka nierozgarnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocolateeeee
jesli jego rodzice juz wiedza i sie ciesza to juz polowa sukcesu. teraz jak jedna dziewczyna wczensije pisala, zbierz chlopaka, jego rodzicow i Twoich rodzicow i powiedzcie wprost. pewnie nie beda zachwyceni ale to minie. jestes ich corka i kochaja Cie nad zycie wiec nie martw sie, wszystko sie ulozy. pewnie beda chcieli porozmawiac tez z jego rodzicami. moze zalagodza sytuacje skoro oni sie ciesza... i zrob to szybciutko i jeszcze szybciej do lekarza sprawdz jak dzidzia sie roziwja. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D to nie prowokacja :D:D tylko nastolatka moze napisac ze jak sie nieskonczylo gimnazjum to sie jest "nierozgarniętym" :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie ma co sie zalamywac! ja mialam 19 lat jak urodzilam dzieck i tez sobie nie wyobrazalam jak powiedziec rodzicom ze jestem w ciazy. Nie wiem jak ale moja mama sama sie domyslila (w 5 tygodniu ciazy) oczywiscie ze byla zdenerwowana ale musiala zaakceptowac i w koncu nawet sie cieszyla! najbardziej jednak balam sie powiedziec tacie... a tu tata najbardziej zaskoczyl nas swoja reakcja!! jak uslyszal ze bedzie dziadkiem to przyszedl do mnie do pokoju , wysciskal mnie , wycalowal i powiedzial ze jest to najcudowniejsza wiadomosc i wszyscy powinnismy sie cieczyc!!!!! bylam w totalnym szoku!!!! w zyciu bym nie pomyslala ze tak zareaguje!!!! a teraz gdy Amelcia jest juz na swiecie to dziadkowie nie moga sie od niej oderwac!!! a spokojnie kontynuje nauke:-) zobaczysz bedzie dobze:-) nawet jak sie zdenerwuja to w koncu im przejdzie i moze nawet beda sie cieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz prosto z mostu a jak zaczną krzyczeć, to im przerwij i poproś żeby poczekali z tym 9 miesięcy, jak urodzisz bo nie chcesz teraz stresować siebie ani dziecka ;)... Wierz mi, że jak się urodzi to będą przeszczęśliwi bez względu na wiek.. a nawet .. może w takim razie doczekają prawnuków? czyż to nie piękne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patipatiiii
Wezcie sobie policzcie jak nie wierzycie..albo lepiej nie ja to zrobie Urodziłam sie 04.01.1991 w 97 poszłam do szkoły nauka razem z gimnazjum trwa 10 lat czyli w 2007 skonczyłam gimnazjum i w 2007 zaczełam 1 klase szkoły sredniej miałam wtedy ponad 16 lat a teraz juz jest prawie miesiac po moich urodzinach i mam 17 lat az tak trudno w to uwierzyc i obliczyc??? pewnie wiekszosc z was nie chodziła do gimnazjum bo juz jestescie stare a dawniej tego nie było i dlatego skonczyłyscie tak szybko szkołe mnie niestety sie to przytrafiło i musze sie jeszcze ponad dwa lata uczyc.... Ja pierdole podniosłyscie mi tylko cisnienie i zle sie czuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie szybko kurde no ...
zejdźcie już z tematu wieku autorki i jej edukacji, teraz do liceum się przychodzi rok później niż kiedyś: 6 klas podstawówki plus 3 klasy gimnazjum, a nie jak wcześniej: 8 klas podstawówki podstawy matematyki się kłaniają :O a Ty, autorko, też nie twierdź, że my, stare, skończyłyśmy szkołę szybciej :6+3+3 to chyba tyle samo, co 8+4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×