Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rybka760

Kupić LG Prada???

Polecane posty

Gość rybka760

hej dziewczyny, zakochalam sie w telefonie Lg Prada i chcialabym ja kupic ale nie wiem jeszcze na pewno czy jest to dobry wybor, co o niej myslicie??l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam mnie nie powala
Lanserski i szpanerski jest i tyle.Tipsiary sie nim zachwycaja ale ja wole bardziej meskie telefony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka760
Dzieki za opinie o wygladze, a czy ktos moglbym mi powiedziec cos na temat tego czy ten telefon jest dobry, czy dotykowy ekran nie sprawia problemow no i wogole jak ten telefon sie sprawdza w codziennym uzyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikka7
niestety nie moge ci powiedziec jak z jego uzywaniem ale co do wygladu to uwazma ze jest bardzo fajny i ja tez juz od dluzszego czasu mysle nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stgallen
LG nie robi dobrych telefonow, nie wiem jak z tym bedzie, ale generalnie po kilku miesiacach luzuja sie klapki, bateria slaba itp, ale to niby nowsza generacja.. mnie jednak sie wydaje ze LG z logiem Prada to tak jak Mercedes dla ubogich.. lepiej kupic cos bardziej solidnego np SE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temperówka czerwona
Hej Ja mam LG Prade. (nie jestem tipsiarą bynajmniej) Telefon jest moim zdaniem zupelnie udany. Procz dopracowanego wygladu ma dodatkowo wiele bajerow, choc wszystkie nowsze telefony juz je maja. Czy chcesz cos konkretnie wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malapatrycja
Tez mam Prade i to juz dosc dlugo bo kupowalam jak jeszcze nie byla dostepna na Polskiem rynku i absolotnienic sie z nia nie dzieje, a musze przyznac ze wytrzymala juz sporo ekstremalnych sytuacji. Jesli Ci sie podoba to o jakosc wykonania nie musisz sie martwic bo jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agussia123
kupiłam ten telefon jeszcze gdy nie był dostępny na polskim rynku, jest ok, ale....niestety jesli lubisz pisac smsy to nie polecam. jest bardzo ,,czuły" i dlatego by piac trzeba wykazac wieeeele cierpliwosci, poza tym spisuje się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak telefon podobał mi sie do wtedy dopóki nie przyjechala na swieta moja kuzynka,która pracuje w angli(tipsy,tlenione włosy,srebrne ciuszki) masakra no i tak sie jakos do niego zrazilam że wlasnie kojarzy mi sie z \"takimi\" panienkami. wiem,że nie ocenia sie nikogo po tym jaki ma telefon ( w sumie ta prada jest całkiem całkiem) ale ja już bym go nie wzięla nawet za darmo :) wolę swojego ericsona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak telefon podobał mi sie do wtedy dopóki nie przyjechala na swieta moja kuzynka,która pracuje w angli(tipsy,tlenione włosy,srebrne ciuszki) masakra no i tak sie jakos do niego zrazilam że wlasnie kojarzy mi sie z "takimi" panienkami. wiem,że nie ocenia sie nikogo po tym jaki ma telefon ( w sumie ta prada jest całkiem całkiem) ale ja już bym go nie wzięla nawet za darmo :) wolę swojego ericsona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgga3
mam Prade i uwazam ze ten telefon jest rewelacyjny, rozne opinie slyszalam na jego temat ale ja nie zamienilabym go na zaden inny. Bateria trzyma dlugo, wyswietlacz jest swietny, nie mam zadnych problemow technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka7
prada jest swietna, ma duzy wyswietlacz i dobra baterie, ja bym sie nie zastanawiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gburkowa
nie absolutnie nie 2miesiace uzywam klapa totalna a wtej chwili jest na gwarancji i musze go wyslac bo z ekranem cos sie dzxieje slaba bateria itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatis0
telefonik jest rewelacyjny, chyba najladniejszy jaki do tej pory widzialam, ostatnio pelno jest telefonow z tymi krysztalkami ale jakos srednio przypadly mi do gustu wole eleganckie telefony i wlasnie dlatego chyba jestem po wrazeniem Prady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczny, ale ja wybrałam Chocolate i jestem baaardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesyska
Masz racje, czekoladka jest fantastyczna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1423451245
Nie polecajcie tego szajsu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaq
boooski!! Marze o tym telefonie juz od dawna ale niestety narazie troche kasy mi brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devil wears in Prada
no a ja wlasnie jutro wybieram sie po niego do sklepu :), choruje na to cudo juz od dawna i w koncu sie doczekalam, mialm poszukac srebrnej wersji ale juz nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiak.
Ja kupiłam Pradę na przełomie sierpień/wrzesień i od tamtego czasu była juz 2 razy w serwisie na wymianie oprogramowania. Jest ono naprawdę bardzo niestabilne. Zauważyłam jeszcze drobne wpadki- błędy literowe przy wyświetlaniu niektórych komunikatów! Nie korzystam z nich więc mi nie przeszkadzają, ale denerwuje mnie to niedopracowanie! (np. zamiast wyłączone jest wyłączpone) Poza tą wpadką- telefon jest świetny, bardzo go lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkaa1123
jasne ze kupic, Prada jest cudowna, gdybym tylko miala teraz kase to nawet chwili bym sie nie zastanawiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiak.
Mi w serwisie powiedzieli, ze orpogramowanie ma wade i ze oddadza mi kase za prade a moge sobie wybrac inny. Wybralam motorole V Rizer i nie zaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarrka
Prada jest cudowna a szczegolnie w srebrnej obudowie, chyba nie ma jej jeszcze na polskim rynku ale jak sie tylko pojawi to napewno bedzie moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piastulka
Tez wlasnie poluje na te srebrna, chociaz czarna tez jest niczego sobie. W ogole bardzo podoba mi sie ten telefon, jest idealny dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×