Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rybka760

Kupić LG Prada???

Polecane posty

Gość terimi
kupić, moim zdaniem warto, moja koleżanka z pracy ma i zachwala wszystkim wiec myślę ze warto, już od kilku miesięcy ma i dobrze jej sie ja obsługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina9
Jasne ze warto kupic, jak tylko masz kase to sie nie zastanawiaj. Moja mama dostala w pracy jako sluzbowy. Jest prosta w obsludze, bateria trzyma dosc dlugo jak na taki telefon, wyswietlacz jest duzy a dotylkowa klawiatura nie sprawia najmniejszych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulja
A ten ekran sie nie rysuje? bardzo podoba mi sie telefon i chcilabymgo kupic tylko mam wlasnie obawy o to czy po paru dniach ekran nie bedzie caly parysowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terimi
Utnij sobie i spiłuj pazury, to nie będziesz rysowac ekranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkka32
Jesli masz bardzo dlugie paznokcie no to wiadomo ze mozna nimi wszystko porysowac, ale generalnie ekran sie nie rysuje, obudowa tez nie. Dostaniesz do niej etui i jesli bedziesz w nim trzymac telefon a nie na dnie torebki razem z kluczami to nic sie nie powinno dziac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria34
Nie musisz sie obawiac obudowa i ekran sa porzadne i nie rysuja sie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja_xyz
Kumpela kupila sobie wczoraj ten telefonik i jestem pod wrazeniem, w rzeczywistosci jest duzo ladniejszy niz na zdjeciach, bo na zdjeciach to przyznam ze srednio mi sie podobal ale w realu jest cudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidrka
Czy ktos moglby mi powiedziec jak zainstalowac w Pradzie Gadu Gadu? Mecze sie juz jakis czas i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvvvka
Ja korzystalam z instrukcji ktora jest na stronie gadu gadu i wszystko dziala bez problemu, poszukaj sobie tego i napewno bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorkala
Chcialabym kupic Prade ale nie lubie obslugiwac telefonu rysikiem, czy da sie ten telefon bez problemu obslugiwac palcem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaq
Prade moim zdaniem najlepiej obsluguje sie palcem, dla mnie obsluga z rysikiem jest niewygodna. Ale dla kazdego pewnie jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×