Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pbeatka

motywy arabskie

Polecane posty

Gość pbeatka

Potrzebuje pomocy!Mam zamiar zrobić pokój w stylu arabskim.Może ktoś wie gdzie szukać natchnienia[zdjęcia,strony]może są do dostania gdzieś szablony z motywami arabskimi,w szabloneri nie ma.Interesuje mnie wszystko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidorta
mozesz sama sobie zrobic szablon , motyw z tekstu patrz tu ci daje link do str z czcionka http://tiny.pl/pzfl w krateczce (Apercu) wpisz tekst bez uzycia czcionki polskiej najlepiej, mozesz zdanie slowo twoje imie i kliknij na (Valider) pozniej to mozesz powiekszyc i wydrukowac litery latwo sskopiowac na rozne powierzchnie - mozesz na scianie, na materialach, specjalnymi farbami do materialow na poduszki , na przyklad zaslona jednokolorowa i mozesz nakleic, naszyc, napisac specjalnymi flamastrami do pisania na materialach, mozesz zrobic sobie podkladki i dac do ofoliowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pbeatka
HNej bidorta!Dzięki za stronkę.Ale bardziej myślałam o wzorach.Np:wzdłuż ściany tak jak kiedyś przyklejano ozdobne paski tapet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaligrafia jest istotą arabskiego wzornictwa (vide meczety) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pbeatka
I czy w związku z tym jakieś podpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez probuje urzadzic pokoj w stylu arabskim..tureckiem.. brakuje mi pomyslow jesli macie jakies zdjecia to piszcie prosze.. probowalam szukac czegos na necie ale jest bardzo malo takich zdjec albo ja nie moge ich znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pbeatka
Ja tez od jakiegoś czasu szukam takich rzeczy mogę Cię trochę naprowadzić.Nie mam niestety skanera aby przesłac Ci zdjecia ale może coś dasz rade znalezć sama,MOżE STRONY WWW TYCH FIRM[chyba że poproszę znajomego]a więc;katalog Conforama kolekcja 2008 super meble kolonialne fierany dodatki poduszki dywaniki chyba tam tego jest najwięcej.Meble np.ORINOKO z BLACK RED WHAIT.W poradniku domowym ale niestety z pażdziernika jest pokazana sypialnia.Na podlogę np.firmy QUICK STEP-arte-CUDNE.jEżELI POMOGłAM TO SIę CIESZE.jA PLAN NA WYKONANIE SWOJEGO POKOJU JUż MAM.JEZELI CHCESZ KONKRETY PISZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×