Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martinella

Kto ma Exela i ma dobre serduszko by mi pomóc?

Polecane posty

Niestety nie mam zainstalowanego tego programu, ani płytki by go wgrac na komputer, a musze zobaczyć ważny raport, czy mogłabym go komuś przesłać i zrobił by ktoś dla mnie tzn screena? -wrzut ekranu ? Błagam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość openoffice
to darmowy pakiet biurowy, możesz go za darmo ściągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzeczywiscie super
pomysl wysylania waznego raportu do obcej osoby :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o tytul
Spolonizowana wersja bezpłatnej przeglądarki Microsoftu umożliwiającej otwieranie i drukowanie dokumentów stworzonych w arkuszu kalkulacyjnym Excel. Najnowsza wersja Excel Viewer 2003 umożliwia otwieranie plików stworzonych w programie Excel 2003, a także w wersjach 2002 (XP), 2000 i 97. Przeglądarka wydaje się idealnym uzupełnieniem w przypadku korzystania z konkurencyjnych pakietów (np. pakietu OpenOffice), nie zawsze oddają one bowiem oryginalny wygląd dokumentów. Przy pomocy przeglądarek można także sprawdzać czy stworzony w konkurencyjnym programie dokument będzie poprawnie odczytywany przez użytkowników oprogramowania Microsoft. Podobnie jak pakiet Office 2003, przeglądarka ta pracuje tylko pod kontrolą Windows 2000/XP. Zajmuje cale 10mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh raport jest i tak dla nikogo znaczacy, wiec niczym nie ryzykuję, a zeby sciagnac exela , trzeba sie zalogować, a ja juz swego maila im uzyczyłam , tylko ze hasła zapomniałam i nie moge teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzeczywiscie super
skad wiesz ze nikomu nic nie mowi? nie powinnas wysylac firmowych raportow obcym i juz. gdybym ja sie dowiedziala ze moj pracownik robi cos takiego to od razu koniec wspolpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończcie.. to jest tylko pokaz jak ma wygladac raport... nic nikomu nie mowi ... :o co za ludzie... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×