Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anaaaaaa22

jaka bielizna pod suknie karnawałowe

Polecane posty

Gość anaaaaaa22

Dziewczyny co zakładacie pod suknie wieczorowe z odkrytymi plecami i obcisłe.poradżcie.Chcę zaskoczyc męża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaaa22
A coś bardziej seksownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.sylikonowy stanik jak wyżej 2.nisko zapinany stanik 3.stanik z sylikonowym tyłem 4. naklejki na sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molyyyy
A ja pod taką suknie na sylwka nie zakładałam majtek ani stanika http://www.dommody.pl/images/d_f_2382_5.jpgSuknia leżała znakomicie Nie było problemu z odkrytymi plecami ,ani odznaczającymi się majtkami. Miałam tylko pończochy samonośne.Jak mąż się zorientował - efekt gwarantowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitty....w
No właśnie zbliżaą się ostatki - dobry temat.Jest teraz sporo śmiałych sukienek.A z bielizną zawsze problem.A moze rzeczywiście odwaznie tak jak molyyyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkl..--
Na ostatki idę odważnie.A sukienka molyyyy była taka seksowna.Może taką sobie kupię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam mega fajne body z głębokim dekoltem i mocno wyciętymi plecami, które idealnie naddają się pod takie seksowne sukienki. https://bilbetteoutlet.eu/produkt/body-ze-stringami/ Body jest zakończone stringami które nie przebijają się pod delikatnymi materiałami sukienek, wykonane jest z oddychającego materiału, więc idealnie nadda się na taneczne imprezy. Serdecznie polecam sama kupiłam, więc śmiało mogę się nim z Wami podzielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×