Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewka Marchewka

Co na rozmowie w agencji reklamowo-marketingowej???

Polecane posty

Zaproszono mnie na rozmowę do takiej agencji, czego mogę się spodziewać na romowie? Pracuje ktoś z was w takiej agencji.? Prosze o powazne potraktowanie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie daj się zwieść, może okazać się że to akwizycja. Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic konkretnego się nie dowiedziałam , oprócz tego że zajmują się promowaniem takich firm jak: play, dialog, era. zaczyna się pracę od stanowiska bezpośredniego sprzedawcy, ogólnie rozmowa spoko, właśnie przed chwila dzwonili ze zakwalifikowałam się do 2 etapu, jutro mam przyjść na tzw.\"dzień obserwacyjny\", spędze go z jakimś ich agentem. Nie wiem co to wszystko ma znaczyc , ale chyba się nie zdecyduje. Wie ktoś o co im chodzi? Przechodził ktoś coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie! akwizycja :) już to kiedyś przechodziłam :) Robią takie halo jakby chodziło o wysokie stanowisko..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślą Cię z agentem tzw. trenerem i będziesz chodzić z nim po ludziach i wciskać produkty. Jeśli nie o taką pracę Ci chodziło to daruj sobie, bo to tylko strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemyślałam sprawę i dziś zamiast brania udziału w \"dniu obserwacyjnym\" siedzę sobie przed kompem :) A teraz z innej beczki, mianowicie Angela24, widziałam twoje wypowiedzi na topicu \"praca w banku\" wiem że pracowalaś w ING, niewiem co robisz teraz, ale mam pytanie czy można znaleźć pracę w banku mając wykształcenie wyższe ale nie koniecznie jest to bankowość czy finanse? Po jakim/ lub w trakcie jakiego kierunku ty jesteś? I czy łatwo było sie zalapać na stanowisko w banku? Z góry wielkie dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jestem po studiach, ale nie po bankowości. Trzeba próbować, ja wysłałam aplikacje do wszystkich możliwych banków byłam na 4 rozmowach w czterech róznych bankach i ku mojemu zaskoczeniu dostałam się do wszystkich. Jednak praca w banku jak już pisałam nie jest dla mnie. Moja kariera toczy się w innej branży :) Startuj śmiało, nawet jak nie masz doświadczenia. Tylko przemyśl czy naprawdę chcesz takiej pracy! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli szanse jakieś zawsze są, a jeszcze jedno gdzie znalazłaś oferty pracy w banku? na portalach z pracą typu pracuj.pl? czy na stronach poszczególnych banków? ile czasu minęło od wysłana CV do zaproszenia na rozmowę? jakie pytania padają na takiej rozmowie? sorry ze tak wnikliwie pytam, ale jestem ciekawa, ty w miarę szybko odp, a na innych topikach mogę pisać i nic. Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłałam głównie ze stron banków, nawet jak nie mieli żadnych ofert to i tak wysyłałam mailem z podaniem miasta i stanowiska. Jesli chodzi o czas wysłania Cv do momentu oddzwonienia, to z tym róznie bywa, nie ma reguly z ING-u np. po dwóch dniach od wysłania aplikacji. W innym po 3 tygodniach. Pytania standardowe. W INGu testy i maglowanie. Scenki sprzedażowe też są częste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×