Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nvjkdvf

Czy mogę w CV wpisać pracę jeśli pracowałam na czarno?

Polecane posty

Gość nvjkdvf

Hej. Tak jak wyżej. Do tej pory zawsze pracowałam na czarno, teraz chciałabym zacząć normalną pracę. Mam 25 lat i moje CV wygląda łyso bez doświadczenia. Czy jakiś pracodawca będzie chciał zatrudnić taką osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasdmK
MYSLE ze nie powinne sie wpisywac pracy na czarno, wpisz praktyki, staz, wolontariat itp, a na rozmowie mozesz wspomniec cos o pracy na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz śmiało! tylko nie wszystkie, wybierz te korzystniejsze. Ja raz pracowałam na czarno, zaraz po studiach. Po trzech miesiącach podziękowałam takiemu pracodawcy, który tylko obiecywał mi umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepny pracodawca zatrudnil mnie bez zadnych przeszkód, tylko wczesniej dokładnie wypytał o pracę na czarno, żeby się przekonać, że nie ściemniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvjkdvf
ok:) dzięki :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adf
Albo wpisz i tłumacz się tym że to była umowa zlecenie, ja tak robiłam i nikt nigdy nie prosił mnie o świadectwo pracy. Kieyd mówiłam że to była umowa o pracę wszelkie pytania na ten temat sie kończyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adf
Sorki, kiedy mówiłam że to była umowa zlecenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz
te informacje w cv. Kiedyś ktoś mądry wytłumaczył mi, że wstydzić się pracy na czarno powinien pracodawca, a nie pracownik. I tak też to było postrzegane przez osoby zatrudniające mnie uczciwie- z umową o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a właśnie
możesz tez wpisać jako nieudokumentowany czas pracy, jeżeli np pracowałaś podczas studiów to swiadczy że jesteś operatywny i chcesz pracować a pracodawca powinien sie wstydzi c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ...
oczywiscie, wpisuj ze pracowalas na czarno ... osobiscie wiem ze nierobi to wiekszego wrazenia na potencjalnych pracodawcach;p ... znaja polskie realia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, ze tak. Ja też wpisałam prace na czarno w CV – końcu pracowałam w tej firmie prawie 3 lata, więc udało mi się zdobyć sporo doświadczenia. Ogólnie nie pochwalam takich praktyk, ale wiadomo, że nie zawsze mamy wyjście…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym blogu http://praca-podlaskie.pl/ jest sporo podpowiedzi odnośnie pisania CV. Wydaje mi się, że każde zajęcie trzeba jakoś ująć w cv, a jakie są realia w Polsce, to każdy pracodawca przecież wie….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się bała i jednak zawsze wolałam wszystko robić w pełni formalnie, w trakcie studiów też pracowałam i nigdy na czarno jak wielu moich znajomych, tylko na Camp America do Stanów jeździłam i mogłam do tego zwiedzać, a CV przy tym budowało się trochę samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×