Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojonaaaa

SZUKAM MAM KTÓRYCH DZIECI MIALY MAŁO PKT APGAR

Polecane posty

Gość zaniepokojonaaaa

Szukam mamus których dzieciaczki otrzymaly malo punktow apgar. Moj maluszek dostal tylko 4 pkt Napiszcie czy to mialo jakis wplyw na wasze malenstwa czy rozwijaja sie prawidłowo moj ma dopiero 6 tygodni - tak bardzo sie o niego boję Moj dzidziuś podobno zachłysnal sie wodami plodowymi (naszczeście były czyste) - tak powiedziała pani doktor. Ja jednak mam watpliwości co do tego zachlyśniecia- przyjechalam z bolami i mialam wskazanie do cc ze wzgledu na wzrok - na zabieg czekalam ze 3 godziny i w tym czasie nie zrobili mi ktg. byc może maluszek juz przez te 3 godziny sie powoli ,,przyduszal,, do dzis tego nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj sobie spokój z Apgar
To tylko kolejne dane do wpisania w książeczkę zdrowia. Widziałam w telewizji reportaż, gdzie rodzice mówili, że dostał 10 pkt, a potem wykryto u niego jakieś wady. Moja córka dostała punkty kolejno: 3, 5, 7, 7. Zaznaczyli, że urodzona w zamartwicy, podano tlen i wit. K. Waga 2350 g - chociaż ciąża donoszona. Teraz ma 8 lat. Jest normalna, inteligentna, może trochę nadruchliwa i straszna gaduła. Jedyna wada - je powoli (obiad potrafi jeść godzinę). :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że JE POWOLI
to ogromna zaleta:) nigdy nie będzie mieć problemów z układem trawiennym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIEPOKOJONAAAA
moj maluszek mial w piatej minucie 9 punktów waga 3,5 kg na początku byl małozywotny teraz jest juz chyba wszystko ok mam nadzieje. za niedługo odwiedzimy neurologa- panicznie boje sie porażenia mozgowego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×