Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fanka tego serialu

Schmetterlinge im Bauch-Miłość puka do drzwi ogląda ktoś ????

Polecane posty

Gość Fanka tego serialu

To nowy serial który emituje TVP1 jest świetny i fajnie się ogląda wiecie może ile ma odcinków i seri szukałam o tym ale za dużo nie piszą .Skąd ściągnąć ? nie wiem z jakich stron ściągnąć ? Help .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1234
Ponoć jest ponad 120 odcinków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądam.:) Super jest ten serial. Ciekawe,kto tłumaczył,a kto zaakceptował polski tytul:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądam ;) Serial świetny ;) A tytuł... bez komentarza :O Niemiecki tytuł znaczy \"Motyle w brzuchu\" a oni przetłumaczyli na \"Miłość puka do drzwi\". Pogratulować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agfa
Jasne że oglądam a raczej oglądałam, bo zauważyłam że od pewnego czesu ten serial zastąpiło beznadzejne "Ranczo". Ciekawe dlaczego? Jeśli wiecie coś więcej na ten temat napiszcie. A tak wogóle to serial ma chyba 123 odcinki choc początkowo miało być ich o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1234
Te beznadziejne ranczo mogliby przełożyć na inny dzień i inną godzine ale mimo wszystko serial SiB będzie w dalszym ciągu emitowany w środy, czwartki i piątki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ten Twój blog!:) Weszłam na chwilkę,później dokładnie pooglądam,poczytam........Może jakiś komentarz napiszę....? Może jestem wredna,ale cieszę się,że nie doszło do ślubu :P Ha,ha,ha Mark dał Nelly kwiaty,mowiąc,że mial wspaniała noc.Tak to zabrzmiało,jakby z nią był owej nocy!:D Tak,to \"Ranczo\"niepotrzebnie dali.:O Pozdrawiam fanów🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monca
ja też oglądam ten serial jest super dawno zaden niemiecki film mi tak nie przypadł do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marco77
Ten serial udowadnia że nie tylko amerykanie mają monopol na dobre seriale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovesick
Hej!! Uwazam ze ten serial jest suuper :P nawet polubiłam niemiecki :D Bardzo bym chciała obejrzec niektore odcinki jeszcze raz. Gdyby ktoś wiedział jak dało by się je zdobyć niech napisze na forum :P. Nawet niemieckie bez napisów i lektora :D PS jak ja bede cos wiedziec tez napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kladzia
To prawda ten blog jest SUPER!!! Tak jak nasz serial! Pozdrawiam wszystkich fanów! Szkoda że jest to ohydne RANCZO a nie nasz serialik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paucia1994
Ja film oglądam od początku i spodobał mi sie!! Bardzo lubię aktorów z tego filmu !! Pozdrawiam wszsystkich, którzy piszą na temat filmu i całą moja klasę!! Życzę miłego oglądania następnych odcinków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paucia1994
Dlaczego znowu puszczaja powtórki " Rancza"??? Szkoda, że częściej nie ma naszego filmiku choćby i w soboty i w piatki!! Pozdro Paucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka007
Hello pozdrawiam wszystkich fanów serialu ,,Miłość puka do drzwi":) Ja też uważam, że powtórki Rancza w poniedziałki i we wtorki to JEDNA WIELKA POMYŁKA! Wiem, że się powtarzam, ale zapraszam na mojego bloga poswięconego temu serialowi. Oto adres http://miloscpukadodrzwi.blog.onet.pl Znajdziecie tu streszczenia odcinków i informacje o aktorach ZAPRASZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paucia1994
Za rzadko puszczają nasz filmik!!! Kto mi odpowie na 100% ile jest odcinków filmu???Pozdrawiam i odpowiedzcie mi na pytanie proszę!!!Pozdrawiam Paucia19994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paucia1994
Ktoś wie gdzie jest opis następnych odcinków filmiku??? Z poważaniem i pozdrowieniem dla wszystkich Paucia1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ośka
hallo Ja też uwielbiam ten wspaniały serial. Smuci mnie również, że jest nadawany tylko 2 razy w tygodniu nie da sie tego jakoś zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paucia1994
Rozumiem Cię Ośka ja też bym chciała, żeby było więcej odcinków,ale nie można nic zrobić niestety!!! Ja bym przełożyła w poniedziałek 2 odcinki "Rancza", a do soboty nasz filmik!!! I co wy/ty na to??? Odpisz!!! Z poważaniem Paucia1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątki też nie ma,bo dali przesunięty z poniedziałku z 22.00 serial "Bracia i siostry".To teraz jest tylko w środy i czwartki,ładnie sobie Jedynka pogrywa z widzami. Ja oglądam inną niemiecką telenowelę"Burza uczuć" na Pulsie od poniedziałku do czwartku o 15.00,powtórki o 6.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paucia1994
Już nie mogę doczekać się następnego odcinka!!!Jestem ciekawa!!! Pozdrawiam!!! Paucia1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paucia1994
Może ktoś wymyśli zakończenie naszego filmu??? Może wszyscy wymyślimy zakończenie filmu??? Co wy na to pomyślcie??? Pozdrawiam!!! Paucia1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kladzia
Odcinków jest 123! Nelly będzie z Markiem ale go potem zdradzi z Nilsem! Takie widziałam fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kladzia
Moje zakończenie byłoby takie że Nelly ożeni się z Markiem! I będą szczęśliwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kladzia
Niestety tak nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paucia1994
Szkoda, że się tak zakończy, ale to tylko film niestety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paucia1994
A gdzie są te fotki na jakiej stronie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×