Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka niby ja

Czy na początku potrzebna jest pościel i poduszka czy wystarczy kocyk?

Polecane posty

Gość taka niby ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie spiworek :) koldra sie na poczatku nie sprawdza bo dziecko sie pod nia chowa cale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka niby ja
A co z główką dziecka, czy na takim twardym położu nie odkształci się? Jak o to zadbać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kolderke i podusie ale moja kolezanka urodzila wczesniej i te dzieciatko jest tak malutkie ze kocyk jest wystarczajacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergot
bez poduszki - dziecko moze sobie zrobic nia krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatek tylko dobry materacyk i bez podusi ewentualnie jakas baaaardzo cienka poduszeczka. mozesz podlozyc pod nogi lózeczka dwie ksiazki zeby główka byla wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do odksztalcania glówki to musisz klasc bobaska raz na jednym a raz na 2 boczku zeby nie bylo znieksztalcen. po kazdym karmieniu ukladaj na innej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej i najbezpieczniej jest wlasnie na twradym materacyku bez poduszki. No i jak pisala MaMani kocyk lub rozek zamiast koldry. Kocyk najlepiej bawelniany, nie zadne tam akryle, pod ktorymi malec sie poci i ktore nie przepuszczaja powietrza tak jak powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatek to chyba najlepszy rozek, moja mala ma teraz 3mies i nie miesci sie w rozku, przykrywam ja kocykiem, mam tez kolderke i poduszke-taka bardzo plaska ale na razie nie uzywam, bo coreczka spi ze mna na lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja na razie nie mam dzieci (niestety, ale juz sie staramy!). Mieszkam we Francji i tutaj jest wielka akcja zeby dzieci przez dwa pierwsze latka nie spaly ani z kocami, ani z poduszkami, ani z zadnymi poscielami.. kazdy kupuje male spiworki i chyba ja tez tak zrobie. A to chyba chodzi o bezpieczenstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam spiworek i bardzo go sobie chwale, dziecku jest wygodnie, moze kopac nozkami a sie nie odkryje;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie odnosnie spiworkow wlasnie: sklaniam sie do tego, bo wydaja sie praktyczne, ale jak maja sie do kladzenia dziecka na boku? w takim spiworku to chyba niewygodnie ? Od jakiego momentu najlepiej uzywac spiworka? po ilu miesiacach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez plecam kocyk-lepiej nie przegrzewać dziecka pod kołderką. na noc wygodny jest spiworek i nie bedziesz musiała ciagle sprawdzać czy dziecko jest rozkryte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku chyba najlepiej ukladac maluszka w rozku bo opatulone niemowle czuje sie bezpiecznie. jak juz zacznie mu sie robic niewygodnie w rozku to wtedy spiworek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sensu kupowac kołderki i podusi. Ważny jest tylko ochraniacz. My na poczatku przykrywaliśmy malutką kocykiem, a po dwoch miesiacach kupilismy cienki spiworek. Teraz mala cala przekreca sie w luzeczku i jakby spala bez spiworka to przelozylaby nozki przez szczebelki. Rozwiazaniem na to jest ochraniacz na wszystkie boki luzeczka, a nie tylko do polowy. W spiworku sie nie odkopuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×