Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oj ta oj ta oj ta dana

TIMKEN Sosnowiec ile tam płacą??

Polecane posty

Gość zybcio
Pracowałem tam dość długo i takiego poniżania pracowników nie widziałem jak żyję. Na produkcji 1200pln to norma ( obecnie goło i wesoło bo bez premii), więcej sie nie dostanie, a pracy do zajechania. wymagania stawiane przez panią z HR są jakby wzięte z księżyca. Zakład jest stary i tylko czekać aż padnie, obecnie zwalniają, produkcja spada, a dyrektor ma zaćmę na oczach i próbuje jeszcze robić dobrą minę i klepać po plecach swoich totumfackich. Pozdrawiam wszystkich, którzy jeszcze ambitnie wegetują w tym zakładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty
wszyscy sa cwaniacy i mowili ze w dupie maja firme ale jak sie zwolnienia kroja to jeden na drugiego podp+++dala. Taki jest niestety narod nasz kochany. Wymagania sa a firma jest zachodnia i co myslicie tam OWSIAK NIE RZADZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masters
Zloty masz racje -jeden drugiego podpierda.a, a najwiecej te stare ciu.e co robią najdłużej i mają niezłą stawke. Nie wiem czy wiecie ,ale mają być płacone zyski za 2008r. Dla fizola 1% rocznej stawki ,a od kierownika do dyrektora od 8000zl do 60000zl. To nie są kity!!!! Slyszałem że ten pajac Soska ma na rękę ok.40000zl na miesiąc. Więc odrazu widać kto sie bawi za nasze ciężko zarobione pieniądze których nie widzimy. Samochody dla menagerów tez za nasze pieniądze i paliwo tez lejemy z naszej kieszeni. Na telekonferencji sie amerykanie zapytali-\"dlaczego tak wolno zwolnienia idą\" w Timkenie. Mają nas za śmieci pozdrawiam fizycznych z produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzno
bieda az piszczy. wszystko pozabierali nzm "FIZYCZNYM" a sami sie woza fordami za nasze. j...c cale srodowisko kierownicze z kaziem i jerzym na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brembowiec
Pracuje w Brembo w DG i zarabiam 2100 na lape i ciagle mi jest malo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjtemhgdkgmk
do brembowiec: ciekawe gdzie ? chyba w biurze albo musisz pieknie galeczki opierdalac bo ostatnio bezplatne kazali brac i wyplaty troszke byly okrojone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodiak
W Timkenie najwiecej zarabiaja i dobra posadke maja najwieksi po................lacze np Gała czy Urbanek a w głowie pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizol
mam nadzieje ze tez wyd....pcza Gałe i Urbanka nalezy im sie nich poczuja smak zwolnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leader
jako ze widze co piszecie i sam pracowalem tam nie dziwi mnie nic co tu sie znajduje a jesli chodzi co do zarobkow to prawda ze fizyczni nie maj za wiele min. stawka to ok. 1200zl na reke zeby miec powiedzmy 2000 zl w tej pracy musisz robic kilka lat juz i do tego byc ustawiaczem i miec przynajmniej jedna gora dwie soboty w nadgodzinach. kasa niewielka a robic co jest a ja ktos ma juz posadke to go trzymaja tj. mekintosza min. robic nie umie ale obiecuje gory lodowe a premii nie widac i nigdy w tej firmie nei bylo premii, soska osiedlowy wariat ze staropogonskiej ktory tylko 5s ma w glowie a sam w aucie ma brud ;lista nierobów jest spora w tej firmie co tylko chodza i mysla jak ujebac innym aby sami mieli...owszem ciecia musza byc wszedzie ale Panowie kiedy wezmiecie sie za swoje pensje kierownicze.... o albo taaki kierownik kempinski walkow angielskich nic nie umie tylko ktos zawsze za niego robil a lizus dokopal sie do stanowiska a wielki bronus podrzegac nr 1 pownni sobie reke podac ze stasiem tu ci w oczy powie tiu tiu a jak sie odwrocisz to zaraz po majtach ci pojada i do kierowniczka....... pierscionki tez nielepsze panstwo krawczykowie para jak tralal zapomnial juz jak po pysku dostal a gumiora mial takie obitego lub ten od wozkow nierob leader wielki co to jak go wyjebali to z placzem szedl do kierownika magazynu i zplaczem go spowrotem przyjeli rekordzista symulant nierubstwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masters
minął rok i znowu przydupasy dyrektora dostaną po ok 40tyś zł, a dla fizola nic. Miała być wypłacana 13tka,ale ZZSolidarność sie zgodziła że zamiast 13tki mają dawać marne premie, których i tak nie zobaczymy, bo będą dalej zakrywać sie kryzysem. A te 40 tyś zł dla menagera to też kryzys???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterss
Ale im sie nalezy niech mają nawet i po 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajrus
Huhtamaki tez syf jak ch.... zarobek i w mongolli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek z sródmieścia S-ca
w timkenie pracowałem rok na wałkach -syf robota w huhtamaki jeszcze wiekszy oboz pracy, w fakopie byłem majstrem - ok. zarobki i robota, w ALKACIE (huta katowice) zarobki super ale praca tylko dla "wybranych" mała firma, we włoskich obozach pracy typu manuli - syf jak w timkenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Pana Krzysztofa Zarebskiego ktos zna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysztofa Porębskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brebowiec
ja pracuje w brembo roboty tyle ze nie ma czasu na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zergiusz
Co do huty katowice jeszcze, to zobaczcie co się tam teraz dzieje, na forum gowork.pl/opinie_czytaj,1249 ludzie boja sie o miejsca pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba się, to pracuj gdzieś indziej. Przeciez pracy to jest teraz całe mnóstwo, patrzcie - http://www.gowork.pl/praca/sosnowiec;l Kto by pomyślał, że nawet w Sosnowcu sytuacja się tak odmieni? A okazje trzeba wykorzystywać. Nie wiadomo jak długo warunki do szukania pracy będą tak dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×