Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajacapracy

przedszkola niepubliczne

Polecane posty

Gość szukajacapracy

mam takie pytanie czy praca w niepublicznych przedszkolach jest cięzka? bo czesto widze na poznanskim serwisie oswiatowym oferty pracy i zdecydowana wiekoszosc to wlsnie przedzkola niepubliczne wiec jak widac jest tam duza rotacja kadry i ciekawa jestem z czego to wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, ja pracuje w niepublicznym przedszkolu....nie obowiazuje mnie "karta nauczyciela", pracuje po 40 godzin tygodniowo, nie tak jak w publicznym. Ale nie narzekam, grupy są mniejsze, domowa atmosfera (przynajmniej u mnie). ja jestem z Lublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zarobkach to sie nie bede wypowiadac ;) bo wstyd troche, ale wiadomo jak jest jak sie pracuje u prywatnej osoby a nie w "budżetowce". Studia a i owszem mam, skonczylam pedagogikę wczesnoszkolna i przedszkolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandywendy - no nie wstydź się ;) ja jestem na pedagogice i muszę powoli wybrać specjalizację, a myślałam własnie o przedszkolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandywendy - domyslam sie :). swoja droga, to przykre. ale patrzac ze strony pracownikow - sami sie zgadzaja na takie warunki (w duzej czesci przypadkow, bo nie maja wyjsca, ale nie zawsze, poza tym wazne ubezpieczenie + te pare groszy wiecej w stosunku do budzetowki - tez przykre :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy zarabiam wiecej niz w budzetowce bo od razu trafilam do prywatnego i szczerze nie wiem jakie sa stawki na panstwowej posadzie. pewnie ze sama sie zgodzilam na takie warunki, choc moze ja nie powinnam narzekac bo mam umowe na pare lat, zgodzilam sie tez na to dlatego ze poprostu ciezko o prace w tym zawodzie i tyle. hmm, ubezpieczenie mam, to choc tyle dobrze. oczywiscie na umowie mam inna kwote a do reki dostaje inna, ale co ja na to poradze,....latwo sie mowi ze moglabym sie na to nie zgodzic ale lepsze to niz siedzenie w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że nie wybrałam tego kierunku studiów, a tak chciałam na to iść ale wszyscy mi wybijali ten pomysł z głowy i teraz sie ciesze że posłuchałam innych a nie postawiłam na swoim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×