Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

noki

Dlaczego męzczyzni myślą,ze kobiety piszące na forach szukają przygó???

Polecane posty

Ostatnio spotkałam sie z opinią,ze pisząc na forach szukamy faceto na internetowy seks ,musi nam byc czegos brak w realnym zyciu i dlatego buszujemy po necie Przeciez to kompletna bzdura !!! Co Wy na to ? piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje ,ale mnie wkurza takie przedmiotowe traktowanie kobiet ....najgorzej jak ktos sadzi innych po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy sie nie spotkałas z opinią ,ze szukasz faceta na internetowy seks?? Do mnie pisał facet ,najpierw miło i grzecznie ,a potem wlasnie wyraził swoja opinie na temat kobiet na forach ..stwierdzil ,ze jego zdaniem my wszystkie szukamy spelnienia ,bo nie ma nam kto dogodzic w realnym zyciu! Jak to powiedzial ...nawet na kulinarnym topiku piszą wyposzczone baby !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noki - do mnie keidys napisal ktos z kafe, bo mam widoczny mail, sprawe wyjasnilam w 3 sekundy. przynajmniej kulturalny byl i nie nalegal pzry okazji go pozdrawiam :P a co do przedmiotowego traktowania kobiet - to ich problem (tych facetow), nie moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omatkoboska
:D:D:D a kto do ciebie napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omatkoboska
tak właściwie jak ktoś umieszcza swojego maila albo gg na forum, to też mi sie wydaje że robi to aby ktos do niego napisał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie ,ale swoja drogą ciekawy jest tok myslenia takich facetow... mnie to zastanawia skąd takiemu przychodządo glowy tego rodzaju pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia jak ja zapytałam dlaczego z całego kafe właśnie do mnie napisał? to on odpisał ,ze tylko ja mam tlen:o kuźwa ręce mi opadły:D czyli obojętnie kto-a może się uda:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawska. - a może to twój dzieciecy umysl nie jest w stanie pojac glebi jego wypowiedzi? wiesz, drugie dno i tak dalej :P niezle, niezle, przyznaje ci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On w tym co pisał chyba juz trzecie dno zawarł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×