Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

ile ryzu

Polecane posty

Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

mam pytanie,czy jak gotujecie na obiad jakis sos do ryżu to ile dajecie ryzu na jedna osobę?czy torebka na osobe to za dużo,moze wystarczy pół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 torebka na 2 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry szwagier john
1 torebka na osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
zaraz bede sobie robic obiad,tylko dla siebie,mam zamiar ugotowac 1 torebke ale nie wiem czy dam rade zjesc calą,no ale co potem zrobic z resztą ryzu,a podzielic torebki nie ma jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugotuj całą, wiecej jak pol raczej na obiad nie zjesz, reszte posyp cynamonem i zjedz na kolecje :) mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
a jesli ugotuje kaszę jęczmienną 1 torebkę,to co moge zrobic z tym co zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awrl
ugotuj sobie z nie krupniczku ew podsmaz troszke mieska,do tego ogorasek kisz i masz danie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam zawsze wychodzi jedna torebka na osobę i jest idealnie. Pół torebki, to zdecydowanie za mało, ale zależy, ile kto je. Mój mąż czasami zjada dwie i wcale nie ma tego tak dużo na talerzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raa
Najlepiej kupic ryż, który nie jest pakowany w torebki. Gotujesz tyle ile potrzeba. 1.5 części wody na 1 częśc ryżu. Jeśli zostanie wkładasz do garnka podlewasz odrobiną wody i podgrzewasz na małym ogniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy, do czego ten ryż i ile jecie u mnie tradycyjnie do mięsa i surówki - po pół torebki na osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy, do czego ten ryż i ile jecie u mnie tradycyjnie do mięsa i surówki - po pół torebki na osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pol torebki na osobe?jasne ze to za malo ja jadam co najmniej jedna i potem czasami jestem glodna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy do czego ten ryż. Jak się odchudzam i ryz jest daniem głównym, a do niego jogurt czy jabłka albo jakis sos tylko to zjadam całą torebkę. Natomiast jeżeli ryż jest dodatkiem do czegoś konkretniejszego jak mięso i jeszcze jest surówka, to gotuję torebkę ryżu na nas dwoje. Mogłoby być ciut więcej, ale co się tak objadać - starcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×