Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

Jak to jest z poderwaniem faceta -bo się załamałam

Polecane posty

On mi sie zajebiście podoba ....razem imprezujemy ,dyskoteki -bo ostatnio w jednej paczce jestesmy...Ja mu daję myślę wyrazne sygnały ale nie odczytuję nic od niego Jak to jest ..jak mam przekroczyć granicę tego aby było coś więcej :( JAKI JEST NIEZAWODNY SPOSÓB NA FACETA ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie chce widzieć tych Twoich sygnałów ;) bo nie jest zainteresowany osobą Twą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle zawiedziona
jak mu dajesz sygnały a on nie reaguje to albo sygnały są za subtelne albo nie jest Toba zainteresowany...moze też być nieśmiały lub już kogoś kochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też pomyślałam jak Kornik, niestety taka prawda... ja jednemu też dawałam kiedyś długo sygnały, i w koncu coś nawet było, ale nie to o czym ja sobie marzyłam, no i w ogóle jakoś nie mogliśmy się zgrać, raz mi zależało, raz jemu, zresztą długa historia i nie na temat... chodzi o to, ze skoro sygnały były wyraźne a on nic to trzeba sobie odpuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka 23
a czy mezczyzni lubia gdy podrywaja ich kobiety? w sensie, ze one pierwsze wyjda z propozycja rozmowy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubią wiedzieć że kobieta jest zainteresowana, ale podryw to może nam zostawcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valerian
Zasadnicze pytanie !!!!!!!!!!! Co to dla ciebie są wyraźne sygnały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka 23
a jak okazac zainteresowanie na tyle zyby facet chcial podrywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka 23
zdaniem znajomych stwarzam wrazenie niedostepnej:( jak moge dac mezczyznie do zrozumienia ze jestem wolna i chetna na nowa znajomosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc deczko ;) stary piernik sie kłania ;) sygnały, zależy od typa; - ciężko kapujący potrzebuje wyraźnych sygnałów -dobrze kapujący + zainteresowany od razu zobaczy co jest grane... czasami wystarczy odpowiednio spojrzeć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Ty byleś jak Cię nie było ?? a czemu nick zmieniłeś? jak to fajnie starych ziomali spotkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle że widzi twoje zachęty
i myśli: O RANY ALE ONA JEST NAMOLNA. w końcu zacznie cię unikać.. lepiej poczekaj aż to on pierwszy zacznie wysyłać ci sygnały i wtedy ty łaskawie na nie odpowiedz, ale nie "atakuj" pierwsza, bo to go zdecydowanie odstrasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sklerozo zawsze miałem taki nick :P no jakoś dawno mnie tu nie było, no może ostatnio troszkę nocami siedziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikuska straszna
ODPUŚĆ... a przynajmniej postaraj sie przyhamowac...badz cierpliwa, a jesli on nic nie zrobi trudno, widocznie musi zniknac, zeby pojawil sie ten kumaty:) Sama ostatnio zaczelam \"swirowac\" do kolegi z pracy i przyznaje zglupialam troche z tego wszytskiego. Wcale mi sie nie podobal na poczatku, ale im wiecej mam z nim do czynienia przekonuje sie, ze swietny facet z niego, tylko zeby sie nie zapedzic w kozi rog musze odpuscic (o ironio) :P Taka typka jestem i nie umie wytrwale walczyc o facetam pozatym zrobilam juz swoje, nawysylalam sygnalow, postwarzalam okazji...czekam na jego ruch (przyjmuje opcje ze moge sie nie doczekac)...moze ta pierdola sie domysli i odwazy i bedziemy obydwoje zadowoleni hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejot
zawsze takie mądre w gębie jesteście a trudno wam faceta poderwać albo gdzieś zaprosić ??? buhahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikuska straszna
bo jesli chodzi o zaproszeniec faceta , ktory sie PODOBA to wszytsko przestaje byc takie proste jak odmowi to co? nic na sile, czasem dobrze pozostawic wszytsko jak jest, bo mozna przekombinowac, no i panowie sie juz wypowiadali, ze sygnaly owszem, ale inicjatywa nalezy do nich, przynajmniej taka symboliczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejot
A jak kobieta facetowi odmawia to co ??? To samo ...korona wam z głowy nie spadnie..... Nie znam faceta który by nie chciał być poderwanmy przez dziewczynę która mu się podoba....ale chwileczkę....wy też tylko przez tych co wam sie podobaja... Wiec bierzcie sie do roboty bo zlote czasy sie skonczyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikuska straszna
mi by spadla ta korona, taka ujma, nie no nawet nie dopuszczam takiej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikuska straszna
nie ma NIEZAWODNEGO SPOSOBU NA FACETA...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie te sygnaly
wysyłacie? może jakieś przykłady...bo sama nie mam pomyslu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×