Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaza2

Tylko mężczyzni!!!wypowiedzcie sie na ten temat

Polecane posty

powiedzcie jak to u was bylo z tym pierwszym razem,jacy byliscie podczas dla dziewczyny,czy to byl udany pierwszy raz czy raczej nie.................prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było ciulowo bo zdecydowaliśmy się na globulki i okazało się to jedynie \"biciem piany\" - zresztą było to za dnia i bardziej byłem skupiony na tym że mi zaraz stara wpadnie do chałupy niż na seksie - dlatego sobie chałpę kupiłem - teraz \"dłubanie\" to już zupełnie coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elstudentos
Romantyk, ze mnie więc starałem się romantycznie, sporo się musiałem naczekać, ale gdy w końcu była gotowa, odpowiedni klimat muzyczka świece, cholernie długa rozgrzewka, bo chciałem by była rozluźniona i było miło, doświadczenia nie miałem ona też, wiec sam akt wiadomo boski nie był, ale starałem się nadrobić pieszczotami i czułościami przed i po... i podobno było świetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el_dupa
Mój pierwszy raz był, spontaniczny, leżymy dobie nad jeziorkiem, w słoneczku, ja przysypiam bom zmęczony, aż tu nagle czuję że coś mi łazi po kąpielówkach, otwieram oczy, a tma drobna rączka próbuje uwolnic mojego ptaszka na wolność, udawałem jeszcze przez jakieś 4 minuty że śpię, nie chciałem przestraszyć by się to przerwało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×