Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fuujjjj

pomocy!!! co na karaluchy ??

Polecane posty

Gość ergot
prusakolep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++++++++++++++++++++++++++
Moja koleżanka pozbyła sie karaluchów jak porozkładała płytki na mrówki w calym domu, tylko porozstawiaj je poza zasięgiem dzieci jeśli je masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
a mieszkasz w domu czy w bloku ? bo jak w domu to masz latwiej jak w bloku to meczarnia cie czeka-- to jak walka z wiatrakami zdecydowanie zadzwonialabym po fachowca od robali jesli mieszkasz w bloku sprawa ma sie gorzej bo nawet jak ty wytepisz to przejda od sasiada, moj kumpel z tym cholerstwem walczyl w wiezowcu spodzielnia przychodzila i robila klatki, ludzie mieli zamowic sobie jakis fachowcow do domu na swoj koszt i wiadomo czesc rozpylila sroddki a ze dwoch sasiadow nie to po 2 miesiacach zaczynalo sie od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup kwas borowy w proszku i wymieszaj z gotowanym jajkiem. Rozłóż w całym domu. Robale się wysuszają. Proces trwa miesiąc a potem masz spokój na jakiś czas. Powtórz po pół roku. Ja pozbyłam sie kłopotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuj
mieszkam w bloku problem jest w tym!!!zw na parrterze jest...knajpa i mysle ze te świnstwo od nich przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na knajpe donosik do sanepidu i raz dwa sprawe zaałatwią a w bloku bedzie ci trudno bo musza wszycy truć żeby sie tego dziadostwa pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja123124
W walce ze szkodnikami w woj. pomorskim polecam firmę STABIO: www.mikrobiolog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiazsc
Mnie już z dwóch mieszkań udalo sie ich pozbyc za pomoca tego srodka www.konieckaralucha.cba.pl. Naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli domowe środki zawodzą to nie widze innego sposobu jak wynajęcie firmy specjalizujacej się w dezynsekcji. Miałam podobny problem, a okropnie boje się karaluchów. Znajoma mi doradziła, żeby zgłosiła się do http://bogel.pl/. Przyjechali, zajęli się problemem i już nie ma karaluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×