Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalamala

też tak macie? czy ja jestem dziwna?

Polecane posty

Gość lalamala

mam 22 lata, od 4 lat współzyje, robiłam to tylko z jedym chlopakiem bo jestem z nim od 5 lat, chodzi mi o moj orgazm, on ma zawsze zajebisty i stara sie zebym ja tez miala, ale ja nigdy nie mam orgazmy pochwowego, przezywam tylko jak on jest we mnie a sama sobie dopieszcze łechtaczke. Wstyd mi sie o to pytac, ale czy co jest ze bez tego nie mam orgazmu? miał ktos tez tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalamala
:( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmbb
cwicz miesnie kegla . COdziennie podczas oddawania moczu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litka
orgazmu trzeba się nauczyć, ja dopiero po dwóch latach, co Ci można doradzić, nie myśl o tym, rozluźnij się, lampak wina przed, itp. takie banały, przedewszystkim nie oczekuj go za wszelką cenę, spróbuj zmieniać pozycję, zróbcie w taki sposób jak Ty lubisz, niech Cię kilka razy posłucha, może to pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalamala
dzieki dziewczyny za odpowiedz ale ja juz ciwcze kazda pozycje, kiedys czytalalam o tych orgazmach,ale kurcze zeby nie miec pochwowych, i on sie stara i ja i to juz trwa 4 lata, smutno mi bo chcialabym przezyc cos innego, a kurcze nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmbb
to jest tak jak z masturbacją za pierwszym razem nigdy nie dochodzisz ale jek wiesz juz co i jak to zajmuje ci dojscie mniej czasu. Niektore kobietty dochodza tylko w jednej pozycji inne odpowiednio napinajac miesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalamala
ach z tymi orgazmami, wiem ze kazdy ma co innego i co innego lubi, ale czemu to ja musze sie zawsze martwic ze samo to jego poruszanie sie we mnie nie starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zepnij posladki
podczas stosunku. MOze zadziała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zepnij posladki
napinałas juz posladki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalamala
napinałam :( i w kazdej pozycji i powoli i szybko i chyba przestane uprawiac seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×