Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga21...

tylko faceci-cioty nie potrafią dogodzić kobiecie

Polecane posty

Gość DarthE
Nieprawda , wiele kobiet nigdy nie osiagnie orgazmu pochwowego i jest to indywidualne akurat, a pozatym moje panie nie musicie w sexie pozostawac bierne i czekac az niedoswiadczony - w tym przypadku partner wam dogodzi i jesli same wstydzicie sie zajac swoja przyjemnoscia , to powiedzcie partnerowi szczerze czego od niego oczekujecie a nie czekajcie na cud. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z DATRHE
kazdy jest inny i potrzebuje czegoi innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cimcirimci
Ale sobie potrafią :) Może jak zaczniesz w czasie seksu myśleć o seksie a nie o tym że musisz uprać firanki to dojdziesz.To nie faceta wina że nie możesz dojść. To Twoja wina. My jakoś nie mamy z tym problemów.Wy kobiety oczywiście chciały byście mieć wszystko podsunięte pod nos na srebrnej tacy a tak się po prostu nie da. Weź się za siebie dziewczyno i nie szukaj sprawców swojej frustracji wokółtylko zacznij od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
Ja sie zgodze z tematem. Tzn nie zawsze, bo jesli np laska nie miała nigdy orgazmu, to nie oczekiwałabym ze nawet najlepszy ja doprowadzi. A tak to co- skoro mysli o tym zeby uprac firanki to facet nie potrafił jej wprowadzic w nastroj. A jesli nie potrafi osiagnac orgazmu podczas stosunku, to chyba facet moze sie wysilic i pomoc reka, albo zrobic potem minetke, nie? no i wszyscy zadowoleni, to nie jest takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabanne
tez tak sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackcat twoja wypowiedz dowodzi calkowitej ignorancji i bardzo feministycznego podejscia do sexu , juz nie wspomne o traktowaniu go jako przyjemnosc i swietna zabawe , glupoty gadasz i widac za bardzo sie nie znasz na sprawie , chyba wielu partnerow nie mialas ;) E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
Znam te sprawe. Chodzi mi po prostu o to, ze doprowadzic kobiete wcale nie jest tak ciezko, jesli ma sie dobre checi i odrobine doswiadczenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest dopiero hipokryzja z twojej strony , wiesz ?;] najpierw tak na mnie naskakujesz ze to zle ze sie zabawiam z laskami , a teraz mowisz ze partner powinien miec doswiadczenie - jak to sie ma do waszego idiotycznego toku myslenia ze facet powinien czekac na ta jedyna ?:D gratuluje zapedzenia sie w kozi rog ;) E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
Kiedy ja na Ciebie naskakiwałam ze to zle ze sie zabawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmieniaj tematu moja droga z braku argumentow ;) Sprawdz dyskusje z pandroidem - tym co sie kocha z laskami jak spi haha. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
chyba coś nie doczytałes, bo nigdzie nie krytykuje twoich kontaktów z laskami. Chyba ze myslisz o tym, ze powiedziałam, ze sex to jeden z rodzajów okazywania miłosci. No i? Doświadczenie- nikt nie zabrania facetowi zdobywać doświadczenia z jego obecną kobietą. Jest to nawet pożadane, bo każda lubi co innego. Doświadczenie o którym mówie polega na tym, że facet jest świadomy co jego kobiecie sprawia przyjemność, a nie na tym, że przebzykał nie wiadomo ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doswiadczenia nie zdobedziesz z jedna kobieta ... to jest czysty empiryzm i wazne jest porownanie. Kochajac sie przez 3 lata z jedna laska potrafilem znacznie mniej niz po pol roku gdzie mialem 12 lasek w lozku , wiec nie wciskaj mi takiego kitu. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
Porównanie? czego? każdy przecież lubi co innego. Ja nie narzekam na brak doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli zdobylas je z jednym mezczyzna to powinnas zaczac bo to nie nazywa sie doswiadczenie ,tylko zadowalanie swojego mezczyzny i jakby Cie teraz zostawil to bys zobaczyla jakie doswiadczenie masz jakbys spotkala innego ;) E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
Rozumiem, że jesteś tym z serii "Umiem wiecej bo spałem z większą ilością kobiet". Ok, skoro tak uważasz. Mi wystarczy do szczescia dawanie przyjemności obecnemu partnerowi, a nie wszystkim dookoła. Jak mnie zostawi, to wtedy może sprawdze, a może nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zle rozumiesz jak zwykle , pokazalem Ci jak rozni sie doswiadczenie z X partnerow od \"doswiadczenia\" z 1 ... E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety same nie wiedza czego chca wiec skad maja to wiedziec mezczyzni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha i odgrzebałeś temat sprzed 9 lat żeby to z siebie wyrzucić? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×