Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dzindzer

Początek 6 miesiaca....

Polecane posty

i 5 kg na plusie.. :( czy to duzo?? Ile przytyłyście do tego czasu?? Czy tez czułyście sie jakby spuchnięte?? Do maja jeszcze troche czasu a boje sie ze bede wyglądac jak słon :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calkiem normalnie, nie duzo i nie mało. Co do opuchlizny, to jest różnie: jedne puchną szybko, inne dopiero w 9 miesiącu. Nie da sie przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy u Was było widac tylko po ciele ze przytyłyście np. grubsze uda itp. czy po twarzy równiez??bo własciwe najgorzej to chyba jak buzia sie robi taka pulchna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może własnie to opuchlizna? Ja na razie (7 miesiąc) buzię mam niezmienioną, nie puchnę jeszce, ale w poprzedniej ciaży w 9 miesiacu wygladałam cała jak balon, łącznie z buzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 kg, na poczatku 6 miesića też mialam ok. 5 kg, jak Ty. Brzuch mam maly jak na ten okres ciązy. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie wydaje ze brzuch mam stosunkowo nie za duzy ale ogólnie po calości jestem większa, i czuje ze dosłownie z kazdym dniem nabieram masy :P i obawiam sie ze teraz dopiero zaczne "porzadnie" tyć , no ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila.
ja w ciązy przytyłam jakies 15 kg , a na początku 6 miesiaca mialam okolo 7 i poźniej zaczelam tyc coraz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzindzer - ja tez przytylam do tej pory ok.5kg wiec to chyba norma a brzuszek mam jakbym za miesiac miala rodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×