Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vaniliowaaaaaaaa

wkurza mnie to ze mój facet sie onanizuje

Polecane posty

Gość vaniliowaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodzia Mroziaa
to masz pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perła ale jak można zaakceptow
faceta który wali przy nas? co innego gdy nie w naszej obecnosci a tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a skad wiesz
że to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby mój zechciał bawić się tak przy mnie, to myślę, że bardzo by to mnie podniecało. Ale ja nie wiem, czy on w ogóle się bawi. Chyba nie. :) No przecież go nie zapytam, bo to jest raczej za bardzo osobiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet akurat jest w takiej sytuacji ze czasami musi sobie radzic sam, ja dobrze o tym wiem, ale wole zeby sam sobie pomagal ogladajac nasze filmy lub myslac o mnie niz poszedl z jaksa dziwka sie rozladowac ;p dodam ze pracuje na statku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perła ale jak można zaakceptow
Ok Perła, taką zabawe o której ty piszesz można potraktować jako gre wstępną i tak dalej, ale co powiesz na to, budzisz się w srodku nocy pod wplywem ruszajacego się materaca. Udaje ze spie, i mimowolnie podnieca mnie to, ale wkurzam się że robi to jak ja spie tuż za jego plecami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D To może wtedy przejmij pałeczkę? ;) Dosłownie. ....albo - jesli oczywiście masz tyle odwagi - zacznij robic to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) przecież to raczej normalne. pewnie każdy to robi tylko na każdy się przyznaje. mi to osobiście nigdy nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa ja chyba życia nie rozumiem. A niech sie onanizuje, jeśli to nie jest \"zamiast\" to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perła ale jak można zaakceptow
Niech sobie wali, ale tak żebym nie musiała być tego świadkiem. Dla mnie to troszke upokarzające że nie może zapanowac nad swoim popędem i powstzymać sie chociaż przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośnica - no w tym, że wtedy jej też by się chciało, jak to czuje i nie śpi, tylko nie wie, jak to zrobić. ;) No i ja sie nie dziwię, bo mi by się w takiej sytuacji też chciało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz mu,żeby wychodził do łazienki albo na balkon:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perła ale jak można zaakceptow
złośnica to chyba faktycznie nie rozumiesz życia. ja nie pisze że mi przeszkadza że to robi, bo zdaje sobie sprawe z tego że facet pomimo regularnego seksu, potrzebuje również innej formy zaspokojenia. Przeszkadza mi jedynie fakt, że robi to gdy ja śpimy w jednym łóżku.Dodam że 1 rok po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upokarzające? Troszkę wyluzuj. :) Dołącz się jakoś i gdy będzie wiedział, że \"może na Ciebie liczyć\", to moze będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
Ciesz sie, to znaczy, ze lezac z Toba jest bardzo podniecony. Ciesz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perła ale jak można zaakceptow
dobra sprobuje jakoś nad tym zapanować, wkońcu to nie koniec świata🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facetów jakoś kręci kiedy to robimy w ich obecności. Może on myśli,że to na Ciebie też jakos zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbn
wietrze problemy jak ty masz takie rok po slubie, to co bedzie jak beda dzieci, utyjesz, poczujesz sie mniej atrakcyjna itp. wtedy juz w ogole nie bedziesz chodzic do lozka, bo to tez cie bedzie upokarzalo. dolacz sie i tyle niedopasowanie mentalne widze, pozdrawiam, kobietki, macie 100% racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perła ale jak można zaakceptow
złośnica, jak może tak myśleć podczas 3 nad ranem.Uwierz mi to nie ma nic wspólnego z chęcią podziałania na mnie a raczej chcęcią zaspokojenia siebie.Czasem przekręcam się w jego strone żeby mieć go na oku:) to przestaje jak już usłyszy mój udawany regularny oddech--zaczyna jazde.Czasem się przeręca na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
To moze z nim pogadaj po prostu, dlaczego to robi. Moze uwaza ze za mało sie kochacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perła: "Gdyby mój zechciał bawić się tak przy mnie, to myślę, że bardzo by to mnie podniecało. Ale ja nie wiem, czy on w ogóle się bawi. Chyba nie. No przecież go nie zapytam, bo to jest raczej za bardzo osobiste." --> Ty tak poważnie z tym "za bardzo osobiste"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perła ale jak można zaakceptow
theblackcat--być może dla niego mało ale ja tak nie uważam. Praktycznie codziennie.zdarzają się dni dłuższej przerwy wiadomo. Może następnym razem obudze się i najpier zrobie mu dobrze, a pozniej zaytam czy czegoś mu brakuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego typu pytanie uważam za osobiste. Nie potrafiłabym takiego pytania zadać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
theblackcat 🖐️ widzisz, nie wszyscy mają taki popęd :) a tu nie dosc ze niedopasowanie mentalne to temperamentne tez chyba widac jasne ze jak kobieta to robi obok, to faceta to kreci... mało, wyskakuje ze skóry ;) i na pewno nie ma z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre kobiety jak chodzi o seks, to w ogóle zaraz maja te jakies jazdy o upokorzeniu itp... o co chodzi? :P katolicyzm czy jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×