Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vaniliowaaaaaaaa

wkurza mnie to ze mój facet sie onanizuje

Polecane posty

Rany, to jak Wy się ze swoimi facetami/mężami dogadujecie? Sypiacie z nimi, dzielicie się swoją najintymniejszą sferą życia, a nie rozmawiacie o tym? Trudno się potem dziwić że jest tyle nieporozumień, albo że któraś ze stron jest niezaspokajana tak jak by tego chciała. Pierwsze słyszę żeby pytanie było bardziej osobiste niż jakikolwiek akt seksualny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarkastyczna - no własnie po mojemu, sadze ze odpowiedz dalem powyzej. nawet jak sama powie ze nie, to tak jej nabili za mlodu i po prostu zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perła ale jak można zaakceptow
ja wiem ze sie onanizuje bo pytam o takie rzeczy i absolutnie nie mam nic przeciwko temu. Niech wali do woli podczas mojej nieobecnosci, pod prysznicem przed kompem. Wkurzam sie jedynie jak robi to gdy ja jestem tuz obok, ale jak pisze--nie umrę z tego powodu bo to nie jest dla mnie sprawa życia i śmierci, ale widze że co niektórzy zbyt emocjonalnie podchodza do tej sprawy. O moralizatorskich tekstach juz nawet nie wspomne. Ale zazwyczaj jest tak że właśnie takie osoby mają najwięcej kompleksów i problemów z którymi sami w prywatnym życiu sobie nie radzą. Nara🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
No własnie. Co wy robicie po sexie? trzeba kiedys rozmawiac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
Ja nie pale, to pewnie dlatego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po seksie odpoczywamy ...ale wspólny onananizm to test bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturowe zło kobiet
Jego teżwkurza to, że Ciebie to wkurza. Mnie też wkurza fakt, że moja dziewczyna ma pięćorgazmów a ja jeden. I wkurza mnie teżto, że potem ona nie ma potrzeby a ja mam. Zrób test na sobie dziewczyno. Nie jedz przez tydzień a potem zobacz czy nadal Cięwkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy facet się onanizuje - to norma. Nawet jeśli mówi, że tak nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×