Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ana 0808

INDESIT Łódź

Polecane posty

Gość ana 0808

Szukam ludzi pracujących w tej firmie na produkcji. Jutro mam jakąś rozmowe kwalifikacyjną przez adecco w Łodzi. Chciałam się dowiedzieć czy ta praca jest ciężka i jakie są ogólnie warunki - czy da się wytrzymać, gdyż słyszałam różne opinie, ale jedynie ta firma daje od samego poczatku umowę o pracę chociaz na czas okreslony ale daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebiko
na jakie stanowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snapol
tez mam tam zaproszenie na rozmowę, czy mogę przeczytać jakieś opinie o tej firmie? a stanowisko to praca na produkcji, wiem ze kilka lat temu było nie przyjemnie, chyba każdy wie o jaka aferę chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_pawłowska
no mi sie osobiście bardzo podoba. Już po dwóch tygodniach nauczono mnie spawac i teraz jako jedyna kobieta w indesicie jestem spawaczem. Wynagrodzenie mnie bardzo zadowala. Żeczywiście firma Indesit w pełni pozwala mi sie spełnić zawodolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_pawłowska
szkoda tylko ze zaszłam w ciąze i mnie wyjebali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_pawłowska
a tak w ogóle to mieszkam na Kościuszki i gdyby którys z Panów byłby chetny by zostac ojcem mojego dziecka i oczywiscie mieszka w poblizu >> zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódka
Czy ktoś może powiedzieć jak jest teraz w Indesicie Adecco oferuje mi 9 zł brutto żadna rewelka ale lepsze to niz praca w rossmannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek wgniot
praca polega na powtarzanie w kolko przez 8 h jednej czynnosci, zwariowac mozna. praca raczej na wakacje. robia z ciebie malego robota, robisz i nie myslisz, jestes malym trybikiem w maszynie. mozna sie przezwyczaic ale wiekszosc osob rezygnuje po jakim czasie. jak masz farta to moga cie awansowac na jakies wyzsze stanowisko. praca na 3 zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwariowana barbara
Praca w INDESIT w lodzi!!!! Temat dzisiejszy!!!!!! Praca jest dla różnej społeczności szczególnie pedałów, narkomanów, z żółtymi papierami i donosicielami ale nie dla normalnych ludzi. Jeśli kto chce pracować w indesicie np. montaż lodówek polecam linie nr. 2 zmiana B u p. Janusza Walczaka młody kierownik, który wcześniej pracował jako robotnik. Jest świetnym kolegą jak i kierownikiem, ale odpada - jeśli kierownik p. K.U. jest kierownikiem montażu. Trzeba uważać na niego (uwielbia jak komu staje się krzywda i krzywdził wielu bardzo dobrych pracowników, którzy odwalali solidną jakościowo pracę - już ich nie ma), chciałby, aby się przed nim płaszczyć. Niektórzy leczą się psychicznie tak jak ja. Polecam pracę dla ludzi normalnych o silnej woli nie dający się z gnoić itp. Wszystkiego dobrego w tej firmie, którzy tam chcą jednak podjąć pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...w bialych rekawiczkach
kierownikiem montazu jest Norbert K., Krzysztof U. jest kierownikiem zmiany B. Bez przesady on nie jest taki zly, musi miec mocny charakter i pokazac kto tu rzadzi bo inaczej by mu ludzie na glowe weszli. W tej firmie jest tak ze jak ktos nie da sobie w kasze dmuchac, jest mocny psychicznie to moze szybkio awansowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyś balkon
w systemie jest blad. czemu na tych tablicach pokazujacych ilosc zrobionych lodowek itp jest napisane: "zaladunek czynnika chodniczego", a gdzie jest Ł. powinno byc "zaladunek chynnika chlodniczego". ja sie pytam gdzie ta mala literka. tak trudno to poprawic? czy nikt tego nie widzi? niech ktos to wreszcie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajdolec
karolina moge sie chetnie zglosic indesit to firma bez przyszlosci szkoda tylko ludzi ktozy tam pracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladykatherin
Mieszkam we wloszech ale jestem z lodzi, i mysle o powrocie, doskonale znam jezyk , mam szanse na prace w indesicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pracujących w łódzkim Indesicie zadowolonych i niezadowolonych z pracy i zarobków. Mam pytanie jak wygląda praca na pakowalni kuchenek? Czy kierownik jest ludzki? Czy atmosfera jest w porządku? Czy dziewczyny jak je opisują są faktycznie takie puste? Czy szerzy się tam kolesiostwo? Jeśli tak to kto z kim i na kogo trzeba uważać? Jeśli nie zadałem wszystkich pytań a są rzeczy o których powinienem wiedzieć na temat pracy w łódzkim Indesicie na dziale pakowalni kuchenek to proszę o zamieszczenie tych informacji. Konto udostępniłam bratu, więc proszę mu pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jakieś aktualne oferty pracy na produkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym portalu https://praca-lodzkie.pl/praca-miasto/lodz/ powinno się coś znaleźć. Zamieszczają tutaj oferty pracy w Łodzi dla różnych branż, a z tego co widzę, to ogłoszenia pochodzą raczej od znanych, sprawdzonych firm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×