Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Luteinę przepisał mi kiedyś lekarz na ewentualne podtrzymanuie ciąży ( jestem po 5 poronieniach), w tym cyklu czułam sie inaczej podejrzewałam ciążę i zaczęłam brać na własną rękę luteinę tydzień przed spodziewana miesiączką żeby w razie czego podtrzymać ciążę. Dwa dni przed spodziewaną miesiąćzką zrobiłam test, niestety negatywny, ale luteiny nie przestałam brać. I teraz nie wiem, bo jestem po terminie @ a okresu nie ma. Boję sie przerwać branie luteiny bo może to jednak ciąża. Moje pytanie to, czy luteina może mi wydłużyć cykl? Czy może wstrzymać miesuiączkę? Czy można dostać okres biorąc luteinę? Z tegoi co słyszałam to okres powinien normalnie przyjść w terminie mimo przyjmowania luteiny, wtedy dopiero się ją odstawia ( piszę tu o normalnych cyklach i regularnych miesiączkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ja mialam tak ze miala brac przez jakis czas potem odstawic i wtedy w ciagu 10 dni mial sie okres pokazac no i sie pokazal. zadzwon najlepiej do lekarza i zapytaj co masz teraz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie problem w tym, że nia mam jak do niego zadzwonić. W poniedziałek idę do innego gina, ale sie denerwuję kurcze. Wiem że jak się wywołuje okres u osób, które mają z nim problemy to wtedy bierze sie luteinę przez jakiś czas i odstawia, ale u kobiet, które mają normalne miesiączki, ponoć powinna przyjść @ mimo brania luteiny, ale pewna kurcze nie jestem. Może jest tu jakaś dziewczyna, która brała luteinę zapobiegawczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forestera
lekarz przepisał mi luteinę jak powiedziałam że planuję ciążę w ciąże zaszłam w tym samym cyklu, nie było @ i nadal brałam luteinę gdybym dostała @ to miałam odstawić luteinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG może mi się udało :)))) Ja też cos tak pamietam, że mój doktorek mówił mi, że jak w ciąży nie będę to okres dostanę normalnie i wtedy mam odstawic luteinę, ale to było dość dawno więc wolałam spytać Was :)) czyli biorę ją dalej, martwię sie tylko że lekko czasami pobolewa mnie podbrzusze, ale nie tak silnie jak zawsze przed @, szczególnie wieczorem jak leżę sobie w łóżeczku. No nic, w poniedziałek idę do gina, zrobię sobie usg dopochwowe i zobaczymy, testu nie robię pierniczę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wolałabym duphaston i jak będę u gina to poproszę o ten lek, luteina jest podobno słabsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ginekolog przepisał luteine właśnie na wydłużenie cyklu ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×