Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość usiu

zabudowa wneki -szafa

Polecane posty

Gość usiu

Blagam,pomozcie!Mam przedpokoj w boazerii(swierk).NIe wiem jaki dac front szafy.Czy poszukac czegos podobnego,czy jakis kontrast ?Zupelnie nie mam pojecia ... Czy zrobic z okleiny naturalnej czy moze ze zwyklej plyty i pokombinowac np.ze szklem...Moze ktos mi podrzuci jakis ciekawy pomysl...Ja juz zwariwalam i odechcialo mi sie tej szafy z tego wszystkiego...Albo moze znacie jakies ciekawe strony na ten temat?Mysle,ze nie zostawicie czlowieka w potrzebie...Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiu
pomozcie w wyborze,nie spychajcie w dol!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiu
podnoszeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nikt nie zajrzy tu????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko, za chwile będę miała ten sam dylemat :) Właśnie kupiłam mieszkanie i mam w przedpokoju super wnękę (poprzedni własciciele zabrali szafę) i również myślę o szafie zabudowanej. Pomyśl o Komandorze, na stronie jest kreator, na podstawie którego wstępnie oszacujesz cenę. http://www.komandor.pl/start.php?NR=70 Lub Indeco http://www.google.pl/search?hl=pl&q=indeco&lr= To chyba 2 najpopularniejsi producenci szaf tego typu.. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z podobnym nie trafisz
i bedzie brzydko,.Lepiej kontrast. Wlasnie komandor z lustrem,a jak cie nie stac, to jakas inna szafa chocby tkanina pokryta, czy tapetą w kazdym razie nie inne drewno, bo bedzie fatalnie, Do swierku moze byc np granat ciemny lub jasny , czerwony, c zielony.Nie brązy, beże,kremy, zólcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiu
Tez tak wlasnie mysle,ze identycznego drewna nie dobiore...Mowisz,ze jednolity kolor? Ale jaki,bo jeszcze do kompletu mam drzwi wejsciowe bordowe...Moze tez jakies bordo? i przedzielic innym kolorem np.granatem np.1/3.Naprawde oklapnelam juz...i jestem zniechecona bo do tego trzeba miec troche zmyslu artystycznego...No i mam zgryzote...Dzieki za porade,przynajmniej wiem czego sie trzymac.Kolezanki namawialy mnie na drewno np.dab ale mi od poczatku cos nie pasowalo.Jak mozesz to podpowiedz jeszcze cos ...Nie miala baba klopotu-kupila se prosie!A moze na te drzwi nie zwracac uwagi?Do tej pory szafa jest tez obita swierkim ale srodek stal sie malo funkcjonalny i chce zrobic przesuwane.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiu
moze jeszcze ktos cos ciekawego podrzuci? Jakiegos dobrego "pomysla"...Do podjecia decyzji pozostalo mi 2 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskuda jedna.......
Jedyne co mogę Ci poradzić to pozbyć się boazerii :P To jest wstrętne i niemodne, relikt epoki PRLU-u :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do usiu
Hej, też kiedyś miałem podobny dylemat - sam nie mam wielkich zdolnosci dekoratorskich, ale na pewno warto zrobić dwie rzeczy: 1. pooglądać zdjęcia w magazynach kolorowych, a także na stronach producentów. Komandor ma na przykład bardzo dobre zdjęcia i można poszukać inspiracji, sam chciałem na początku jednolitą szafę, ale w końcu zrobiłem coś jak na tym obrazku: http://www.komandor.pl/fot.php?pl=grafika/baza/gal_29_koma10sa.jpg&width=600 2. Jak już ktoś wpsomniał można zajrzeć na stoisko i tam pobawić się programem do projektowania. Ja miałem ze sobą zdjęcie pokoju i sympatyczna pani z obsługi miała parę fajnych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akwamarynabb
Zdjęcie rzeczywiście fajne, chociaż osobiście wolę całkiem gładkie powierzchnie. W domu też mam całą szafę w lustrach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronique___
Wszystkie te kompozycje z mebli bardzo ładnie wyglądają. Ogólnie podobają mi się projekty mebli w Komandorze. Chciała bym tak urządzić mieszkanie, ale bez dekoratora wnetrz chyba się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×