Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka19

zrujnowane Życie.......

Polecane posty

Jestem z moim facetem w nieciekawej sytuacji..... Oboje jestesmy mlodzi , studiujemy itp. Problem polega na tym iz nie mam okresu juz 1,5 miesiaca, prawdopodobnie jestem w ciazy lecz nic jeszcze nie wiadomo na 1000000% w piatek 8 lutego 2008r wszystko sie wyjasni bo ide poraz kolejny do ginekologa. Mam zaledwie 20 lat a moj facet 22 nie wyobrazam sobie ciazy w takim wieku boje sie. W wakacje bylismy zagranica w pracy i wpadlam na pomysl ze wyjdziemy oboje nie mowiac nikomu ze jestem w ciazu i w Irlandii zaczniemy nowe zycie zdala od domu rodziny itp. Moj Facet uwaza ze jestem tchórzem chca uciec i nie poiwedziec o ciazy mamie. Boje sie komukolwiek o tym poiwiedziec nie chce zawiesc mojej Mamy ktora bardzo kocham, chce skonczyc studia ;( a tu co ? sa plany tylko mozliwosci brak. Moze napiszecie ze jeszcze nic pewnego z ciaza ale ja czuje ze to jest ciaza co robic wyjechac zostawic wszystko a co ze studiami z wyksztalceniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes...
gratuluje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha...
nie łam sie.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdemu latwo poiwedziec :( ale ja sie boje moja mama zawsze myslala ze skoncze studia bede miala dobra prace itp a teraz powiem jej mamo bedziesz babcia :( o nie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie ok
bedize ok niemartw sie ja byłem z moja panna obecnie zona 3 lata. dowiedizelismy sie ze jest w ciezy 4 miesiace temu, 3 miesiace temu sie chajtnelismy. mialem to szczecie ze skonczylem szkołe i dobrze zarabiam (jak słaby miesiac to 6000 jak kozacki 22 tys), zona nie pracuje. mieszkamy w bardzo małym mieszkaniu około 20 m2 bo jest mały czynsz w kwietniu kupimy juz swoja chatke i zaczynamy zycie. na poczatku zawsze jest ciezko ale sie uloży nie martwcie sie, na pewno pomoga wam rodzice na poczatek. ja mam 27 latek zona 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zrozum tu faceta
powiedz rodzinie. pomoga, choc na poczaku nie koniecznie moga byc szczesliwi to bedzie ci latwiej. zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka nie świruj
Nie masz 16 czy 17 lat. Twój chłopak to też już nie młokos. Nawet jeśli okaże się, że jesteś w ciąży - dacie radę!. Bez przesady. Ciąża to nie koniec świata. Ewentualnie - chlopak przeniesie się na studia zaoczne aby zapewnić byt rodzince, a Ty będziesz dalej spokojnie studiowała aż do porodu. Potem weźmiesz trochę wolnego (miesiąc nie będziesz chodziła na zajęcia) a potem normalnie wrócisz na studia (dzidzią mogą zająć się babcie) lub jeśli to nie będzie możliwe, też przeniesiesz się na zaoczne, znajdziesz pracę, a dla dzidzi znajdziesz opiekunkę. Jest wiele rozwiązań. Nie panikuj. Moje pierwsze dziecko urodziło się gdy byłam na drugim roku. Studia skończyłam bez żadnego poślizgu. Mój mąż również. Dziś mam już 3 fakultety, a dzieci dwoje - odchowane, więc bez skrupółów mogę robić karierę zawodową. Super jest!!! Niczego nie żałuję. Wieeesz ... na studiach nie balowałam, bo maleństwo było, tylko się uczyłam. Te koleżanki, które przeimprezowały czas studiowania, teraz dopiero wchodzą w pieluchy i mają obawy - o to co będzie z pracą : czy ją znajdą z maleństwem, albo czy nie stracą jak już pracują itp. Głowa do góry dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie ok
nie wyjezdzajcie z chasłami moja mama moj tata.... to były inne czasy pracy w bród mieszkania komunalne. teraz problem jest z dobra praca, wiem bo jeszcze rok temu pracowałem za 1500 pln a o chacie nie mazyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveeelkaa
WOOOOW ! To gdzie ty pracujesz ze zarabiasz od 6 do 22tys miesiecznie? :O nono tylko pozazdroscic..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierzcie mi ze tylko to sie tak dobrze mowi spokojnie bez nerowo powiedz rodzinie jasneee.... bedzie sajgon w domu mam siostre ktora ma faceta robi teraz magistreke ma 23 lata i jakos nie ma dziecka ......... boje sie moja mama dostanie zawalu chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setebos
do bedzie ok sory ze pytam ale co ty robisz ze taka kase kosisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie ok
pracowąłem jako chandlowiec u tkaiego huja ze mowie wam ale sporo sie nauzyłem poznałem ludzi o odszedłem od niego działam na własna reke handelek, troche krece bo nie rejestruje działalnosci tylko zapisąłem sie do krus opłaty mniejsze i jest opieka socjalna ze starzem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie ok
jeszcze 12 minut i mam urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie ok
julka mowie ci nie martw sie tez bylem przerazony cała sytuacja aleteraz nie moge sie doczekac i juz mysle o synku bo teraz prawdopodobnie bedize córeczka Zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveeelkaa
nono to elegancko... :) ja 600 zł na miesiac ale jakos da sie przezyc;/ NAJLEPSZEGO :* a ktore urodzinki?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie ok
3 II 1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole wyjechac wrocic za jakies 2 lata i przeprsic mame :( a tak na marginesie to po jakim czasie mozna strwiedzic ze to ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie ok
julka chciała bys zeby z toba ktos tak postapił, nie rób tego ja juz chcesz wyjechac to najpierw powiedz rodzicom jak beidze nieprzyjemna sytuacje to wtedy wyjedz. zawsze to czyste sumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes...
po 2 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie ok
hmm w jakim czasi, zona miała nieregularne miesiaczki zawsze wiec zrobilismy test. dotego zaczeła pracowac, stres myslelismy ze temu nie ma miesiaczki no ale test nas uswiadomił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zalamana :( naprawde uwazalismy a tu co okazuje sie ze to ciaza. moj facet mowi ze nawet we mnie nie doszedl...... i oboje jestesmy w szoku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie ok
uwazaliscie mowicie hehe to powiem ci jak było u nas. naszym zabezpieczeniem była najbardziej niepewna metoda stosunek przerywany (3 lata tkaiego sexu i nic) powiedziałem zonie ze chciałbym zeby jadła tabletki bo dlamnie to zmuła sie tak kontrolowac zeby wyjac stres i wogle. wiec przypisała nam pani dr. yasmin :) zona je zazywała moze 4 miesiace az okazało sie ze jest w ciazy.... wola boska, niemartw sie bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie ok
zalezy jaka masz bódowe ciała moja zona ma 160 wzrostu i waga około 44 taka szczuplitka sliczna cycasta babeczka 75c, u niej sie nie dało a było widac juz w 3 miesiacu w sumie to nie ukrywealismy ale mam qmpele co ukrywała ciaze bo była bruba a rodzice dowiedzieli sie ze jest w ciazy jak zadzwonili ze szpitala ze krew potrzebna moze bedzie bo córka rodzi, chciała chyba urodzic i zostawic w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez tak robimy jak dochodzi to wyciaga i ja tez tego pilnuje inaczej bylo jak bralam tabletki....... ale skonczylam je brac bo grublam po nich :( ide spac odpisze jutro papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha...
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie ok
mysmy sie dowiedzili zrobilismy usg pojechalismy odrazu powiedziec moim rodzicom to sie ucieszyli niezmiernie i potem jej rodzicom oni nie byli zbyt happy ale jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz powiedzieć mamie o tym Może pomoże ci zajać sie dzidziusiem wczasie gdy bedziesz studiować Przecież żadne awantury nic nie zmienia Juz jest po fakcie Ostrzeżenie dla dziewczat Nie pozwalac facetowi nawet na moment wejść penisem do pochwy bez gumy Jesteśmy istotami inteligentnymi i mozemy instynkt zachowawczy oszukać a to takie proste GUMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×