Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pepsi_light

jeśli chłopak nie chce abym mu zrobiłą loda...

Polecane posty

mowi, ze to wynika z szacunku do mnie, i on mowi, ze dziwki są od takich spraw,,,i powtarza , że mnie bardzo sznauje i nie wyobraża sobie tego....a ja lubię to robić i teraz nie bardzo czaje czemu on ma taki epodjescie, w sumie podoba mi się, ale jest pierwszym chłopakiem, kórego znam i ma takie zdanie... a Wy jaki emacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys tez bylam z kims kto mi tak mowil ze on by mi nie pozwolil i by nie chcial- aczkolwiek ja sie do tego nie \"rwalam\" :) ale mowil tez o szacunku. Aczkolwiek nie mowil ze dziwki sa od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...ale ja i tak Go przekręcę;p szacunek szacunkiem, ale życie sexualne musi być na bogato;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccc....
moj tez tak na poczatku reagowal bylismy dla siebie pierwszymi partnerami i on chciał mi robić dobrze, a sobie nie pozwalał.... aż kiedyś bylismy nieźle wstawieni i poprosilam Go o to żebyśmy spróbowali i obiecałam ze jak Mu sie nie spodoba to dam Mu spokój. Teraz to uwielbia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie potrenować na mnie dopóki wasi panowie nie zmienia zdania. Ja nie mam takich oporów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz my nie jesteśmy dla siebie pierwszymi partnerami. Ale jestem w szoku, że on takie ma zasady ....jak dla mie przesadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batiar ze lwowa
Jeśli nie chce to kopnij go w krocze wówczas bedzie Cię błagał abyś sprawiła mu ulgę lodzikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za facet
ciebie będzie bzykał po bożemu a na loda i rżnięcie do dziwki będzie biegał? olej go mój uwielbia seks oralny, analny i ostre bzykanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smażony makaron
być może masz ohydną mordę, a facet stara się być delikatny :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batiar ze lwowa
smażony makaron poddał tutaj ciekawą myśl.Może Ty rzeczywiście masz ochydną facjatę i poprostu brzydzi się Ciepie,ale nie chce Ci mówić tego w prost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój napoczątku mówił że to dla Dziwek, że mnie szanuje itp, potem się zgodził. i jest dobrze ;* Masz racje szacunek , szacunkiem , a zycie seksualne trzeba urozmaicac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytkaaaaa
obadaj moze ma jakiegos syfa na huju temu nie chce pokazac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakajakas
ale on nie chce bo ma od tego dziwki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcejesc
zytkaaa, dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×