Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

siksa88

kocham cie mamo

Polecane posty

kocham moją mamę najbardziej na swiecie i dziekuje jej za wszystko co dla mnie robi a piosenke \"christina aguilera - oh mother\" dedykuje wlasnie jej.... smutno mi bo jest daleko ode mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty laska myślisz że w
radiu jesteś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona o tym wie bo codziennie ze soba mam kontakt, wczesniej nie czulam tego co przez ostatnie kilka tyg. jak byla na miejscu to nie docenialam i nei zauwazalam tego jaka jest naparwde a co do radia to moze was to smieszy ale mam to w d**** tak serio serio ;) chcialam sie wyzalic i to zrobilam a reakcja jakis pojedynczych osob mnie nie rusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan
ja mam tak samo;/ a najgorsze jest ze nie moge sie przelamac i jej o tym powiedziec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerka
ja kocham moją mamę najbardziej na świecie, po prostu aż... boli mnie serce gdy o tym myślę kocham Cię, mamo, jesteś najlepszym co mam w życiu, kocham Cię bardzo, bardzo, bardzo, nie mogłabym mieć lepszej mamy Ja czasami w żartach jej mowię że ją kocham - ale tak powaznie jak tu to nie mam odwagi. Ale ona wie :) Mamy ze sobą cudowny kontakt, po praę godzin dziennie. :) Nie wiem co sie stanie jak ona umrze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaoooooooooooooooooo
miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia25
moja mama tez jest daleko... mialam dola jak niewiem jestem sama w domu... bez nikogo bo ja tylko mam i druga siostre ktore obie sa zagranica. tesknie jak nigdy. a jak mama umrze... to sobie odbiore zycie nei wyborazam sobie zycia bez niej. Najblzsza osoba bez ktorej nie umiem zyc. ! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerka
ja mialam tak jak autorka - przez jakis czas mieszkalam daleko od domu, to myslalam że umrę z tęsknoty, potem sie przyzwyczilam ale to nie tak że jej wczesniej nie docenialam, zawsze docenialam a wyobraźcie sobie ze mam 26 lat! :) pomyslec ze gdy bylam nastolatką i przechodzilam okres buntu, to szczerze jej nienawidzilam :) a teraz to moja najlepsiejsza psiapsióła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerka
Mamusiu, dziękuję za wszystko, za to jaka jesteś, jak pachniesz, jak wyglądasz. Dziękuję że zawsze byłaś ze mną, dziękuję że mnie rozumiesz, że przy Tobie nic nie wydaje mi się straszne. Dziękuję za to że nigdy mnie nie oceniasz. Dziękuję za to że dzięki Tobie wierzę w to że jestem piękna i dobra. Dziękuję za to że zawsze mogłam na Ciebie liczyć. Dziękuję za życie. Jesteś najlepszą mamą. Tak bardzo Cię kocham. Nie umieraj nigdy, proszę. uff... fajnie to chociaż napisać tutaj (może jej to kiedyś dam do przeczytania jak nabiorę odwagi :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama przeszła ostatnio 2 ciężkie operacje, druga ratująca życie ale jakoś doszła do siebie. Myślałam, że teraz będzie już dobrze ale okazało się ze wynikły komplikacje po tych dwóch operacjach i teraz niedługo idzie na trzecią :( cholernie się boje, nie pokazuje przed nią strachu, mówię jej, że będzie dobrze, podtrzymuje na duchu... tak naprawdę bardzo się boję. Wciąż jeszcze jej potrzebuje, potrzebuje jej rad, wsparcia, bezwarunkowej miłości, jej uśmiechu, poczucia humoru....Jest moim najlepszym przyjacielem. Kocham Cię Mamusiu ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratuszka
I ja Cię kocham - Mamo. Kocham tak mocno ze aż boli, strasznie boli kiedy o tym myślę. Straty sobie nie wyobrażam. To takie dziwne że miłość T A K boli... prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Synek
Mam 12 lat.Moja mama ma guza w okolicach szyi, nie wiem dokladanie. Mam dwie siostry jedna ma 20 lat a druga 18 ktore tego tak nie przezywaja jednak nie wiem co ja bym zrobil bez swojej mamy :( Tak bardzo ja kocham i w moim wieku nie moge bez niej zyc. Co gorsza aktualnie sie bardzo zle czuje tak jak moja babcia dzien przed smiercia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wylamie
i wlasnie ide powiedziec to mojej mamie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja też jest bardzo kochana kloce sie z nia ale jest wspaniałą mama i martwię sie ze nie będę umiała taka być :( zawsze mnie pocieszy gdy jest żle i plącze gdy sie rozstaje z chłopakami i jak jestem szczęśliwa i ciesze sie ze taka kochana mamusie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja dołączę do was
kocham mame najbardziej na swiecie..chaiałabym byc kiedys taka mama jak ona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez bardzo...
kocham moja mamusie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1838
moja mam juz nie zyje, tak bardzo za nia teksnie ;( zmarla gdy mialam 7 lat i od tamtej pory caly czas szukam kogos kto mi ja zastapi.... znalazlam w Holandii, jest najwspanilsza kobieta na swiecie... ale obie dobrze wiemy ze nie zastapi mi jej w 100% nie moze, tak sie po prostu nie da.... chcialbym byc z nia caly czas... a ona ma swoja rodzine i chociaz moge do niej mowic mamo .... ona ma swoja rodzine a ja niedlugo wroce do polski i zostana maile, telefony... tak bardzo ja kocham i nie wyobrazam sobie zycia bez niej.... ona doskonale wie co ja czuje i akceptuje mnie taka jaka jestem daje siebie - tyle ile moze ;)) kocham cie Barti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarra-x
Moja mamusia tez jest daleko. dzis z nia rozmawialam. Tez ja tak bardzo kocham i tesknie strasznie za nia. I in jestem starsza tym bardziej tesknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam szczęśliwa
A ja straciłam moję najukochańszą mamę, tak bardzo się kochałyśmy, umarła tak nagle i chociaż mam już 28 lat czuję się jak małe dziecko bez mamy .....wszystko straciło sens ...chcę umrzeć :(((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Ewellin
🌼 wiem, że nic Cie teraz nie pocieszy... jako matka mogę tylko dodać, że chciałabym zeby moja córka mnie tak kochała jak Ty swoją mamę:) Na pewno dobrze Ciebie wychowała i z dumą oraz ciepłem duszy spogląda na Ciebie z nieba i zawsze będzie Cię chronić... bo zamieszkała na zawsze w Twym sercu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawostka taka
Ja też uwielbiam moją mamę. Jest mega filarem naszej rodziny. Zawsze każdemu pomoże, doradzi, pogada, nawrzeszczy na każdego równo :D Przekochana jest. Teraz straciła pracę, pracowała 16 lat w jednym miejscu i naprawdę była super fachowcem...nie dla korporacji, ktora kupiła firmę. Moim największym marzeniem jest,by znalazła pracę, zarabiała tyle ile jej potrzeba (a nie jest to majątek-okolo 2 tysięcy) i by żyła sobie spokojnie i nie musiała się zamartwiać. Kocham moją muśkę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tego nie usłyszysz
Ale Ciebie Kocham, Mamciu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia5
moja matke stracilam,w jednym momencie jak zmarl tatus ,nigdy mnie nie kochala niebylo jej poprostu ,niema.kocham cie tato i ty o tym wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×