Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

1wera1

Podoba wam sie ta sukienka?? D

Polecane posty

Gość kasia2020
nie za krótka? mi to wygląda jak tunika ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popopopop
dla mnie - straszna tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz ją włożyć dla faceta tuż przed skoczenem do łóżeczka i tylko dla niego to ok :) .... ale wyjśc w tym to tylko pod latarnie ;) dla urozmaicenia igraszków oki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
pisząc : "nie za krótka? mi to wygląda jak tunika ...." chciałam powiedzieć to wygląda nie zabardzo - katastrofa gdzie ty chcesz to ubrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhddgdgd
o ja pier........ Sorry ale to jest przesada - tylko do łóżka by się może nadala dla Panów o specyficznym guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sukienka? A nie tunika? :P Jak dla mnie zdecydowanie za krótka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie miala byc krotka :P ale to ma byc taka na impreze... ;) i oczywiscie pojde w niej tylko z chlopakiem ;) sama to bym sie chyba nie odwazyla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes na nią zdecydowana? To nie jest sukienka i nie wygląda ladnie. oczywiście zrobisz jak uważasz, ale dla mnie to brak smaku i taktu w najwiekszym wydaniu :P bez urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona w sumie nie jest az taka krotka :P tzn.na zdjeciu tak..ale po bokach ma takie sznureczki i jak sie je rozwiaze to jest dluzsza...:P Myslicie ze na impreze tez sie nie nadaje?? Chodza przeciez w bardzo krotkich....albo latem...tez sie ubieraja dziewczyny tak ze prawie nic na sobie nie maja :P a to jest zwykla sukienka..tylko ze krotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicz i tandeta
kicz i tandeta. czyżbys słuchała techno i naudżywała solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodze na imprezy wiec chyba slucham roznej muzyki prawda? a na ssolarium nie chodze bo nie musze :P mam juz ciemna karnacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama golizna :P nie jestem moherką, ale golizna nie jest sexy. eee brak klasy. No to na tyle ale po co pytasz skoro i tak wniej pojdziesz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jesli kupie :P bo jeszcze jej nie mam :P tak chcialam tylko sie dowiedziec co o niej myslicie ;) bo mi sie nawet podoba...nie jest taka osoba ktora sie jakos bardzo wyzywajaco ubiera...ale czasami lubie troche pokazac :P ale to chyba wiekszosc dziewczyn tak ma ;) chyba ze jestem po porstu jakas inna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_argarita
dzla mnie bez klasy i bez gustu. Strasznie "maniurska" ta "sukienka" tandetą od niej czuć na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomylka33
Bez klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakłąmanaJestem
Materiał zdaję się być mało wyszukany i ten pasek na plecach też niebardzo, ale jeśli masz ładną figurę, to miłej zabawy- nie słuchaj ich, mało kto ma nogi, które choć w połowie nadawałyby się do takiej mini więc złożeczą ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kure a bylam pewna ze takie
kiecusie nosza tylko tirowy:O nie chodzi tu o jakies uprzedzenia ale kiecka jest na prawde straszna... marszczenia sprawia ze bedziesz wygladac jak szafa 3 drzwiowa biust masz na wierzchu, tylek i narzady plciowe masz na wierzchu... to po co zakladac ja w ogole? ja rozumiem ze mozna sie ubierac wyzywajaco-rozumiem krotkie kiecki, szorty, nawet latex i lacke, gorsety ale to nie nadaje sie nawet do bialych kozakow i do remizy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jygh
wyglada troche zdzirowato, ale jezeli masz takie walory jak ta modalka to zakladaj i nie sluchaj ZLOSLIWCOW Tylko popusc te sznureczki tak z 10 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim winther
a mi sie podoba,jest owszem troche \'zdzirowata\'ale czasem mozna zaszalec jak ktos ma fajna figure i nie wstyd sie pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze, wystarczy ze tkos napisze ze to zdzirowata kiecka i pisza ze zlosliwce:o ja tez mysle ze w dobrym guscie to ona nie jest a figure mam jak kolezanka z aukcji:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jygh
To ze dziewczyna pokaze plecy i troche biustu to nic zlego, przeciez nie bedzie go miala w calosci na wierzchu i majtek tez nie bedzie pokazywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jygh
Napewno twoj facet bedzie zadowolony.CHYBA ZE JEST ZAZDROSNY WTEDY NIE ZAKLADAJ TEJ SUKIENKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×