Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -Moze wy wiecie-

Patch-plaster na opryszczkę Compeed? Czy ktos o tym slyszal?

Polecane posty

Gość -Moze wy wiecie-

Własnie zastanawiam sie nad zakupem tego plastra. Miał juz go ktos wcześniej? Jakie sa wasze opinnie na jego temat? :) Odradzacie, a może polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pachnidlo
Oczywiscie, zawsze mam w torebce, nie ruszam sie bez tego!! Rewelacja, naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Moze wy wiecie-
A miej wiecej jaka jest jego cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pachnidlo
O ile dobrze pamietam jeden plasterek 0.90 goszy a opakowanie 15 okolo 25. jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Moze wy wiecie-
ok, dziekuje bardzo :) ktos jeszcze, moze sie wypowiedziec na ich temat? prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qobra
O ile rozpocznie sie leczenie zimna lub opryszczki w najwczesniejszym stadium rozwoju to to jest to bezbolesny sposob i szybki na pozbycie sie dolegliwosci.Ja zakupilam 6 sztuk za 10zł efekt juz po uzyciu 4 plastrów zmienianych mniej wiecej co 8 godzin. Polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khdjvjdmvbxvh
zastosowałam plastra już 4 godziny po pierwszym odczuciu swędzenia, ale po 5 plasterku zrezygnowałam... strasznie mi warga spuchła nad ranem i pomyślałam że ropa się tak kumuluje, poza tym zaczęło dziwnie szczypać. to normalne? teraz mi zaschło, ale nie ma strupa ropnego - ranka jest jak po kilku dniach noszenia oprychy, po ropieniu, czyli jakby się goiło już. ale, czy to możliwe że tak szybko się goi? to dopiero 2 dzień opryszczki help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaahhhh
prawda jest taka, ze nie zatrzyma "zimna" ja jak byłam nad morzem, wiadomo słońce i zimna woda, te sprawy :) rano wstałam, poczułam, że "coś" się robi, pobiegłam do apteki nakleiłam i poszłam na plażę, po powrocie zaczęło mi się robić po drugiej stronie na wardze, więc drugi plasterek, aż wreszcie pojawiło się na policzku, powiedziałam DOŚĆ! nie bede go ganiać po całej twarzy. Ogólnie jest bardziej dyskretny niz zwyczjna maść, ale bez rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenusia
polecam te plasterki!! po 2-3 diach zimno scodzi.zmiekcza strupka i wyciaga ropke i ta reszte bakterii.plasterek kosztuje w zaleznosci od apteki od 1-2zl za sztuke.nosi sie ok 6godz.napewno nie polecam zovirax i hascovir bo nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wiecie, czy można używać tych plastrów na policzku? wstałam dzisiaj rano z wielką oprychą i pierwsze co, zakleiłam ją trzema plastrami compeed. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem szczerze nie uzywalem tego plastra ale jezeli dziala po 3 dniach to nie ma sie czym cieszyc zmiany opryszczkowe zanikaja wlasnie po 3 dniach samoczynnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmulka
No chyba nie zawsze jest tak, że po 3 dniach znikają. Ale wg mnie lepiej jest działać na wirusa opryszczki odpowiednimi lekami, czyli własnie przeciwwirusowymi, reszta to wg nie tylko maskowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tych plastrów używam od chyba 3 lat. Nie kupiłam dużo opakowań, trzymam w szufladzie w razie co. Nie kupię więcej. Nie wiem czy to moja cera jest taka czy o co chodzi, ale podziałały na mnie tylko raz. No początku gdy pojawiły sie w sprzedaży, ( nie wiem, może na zachętę wtedy robili lepsze?). Ostatnio tez pojawiła sie opryszczka, od razu plaster i co? I oczywiście nic. Tydz czasu a nawet lepiej zanim samo zeszło. Po za tym koleżanka przykleiła po jakimś sporym czasie ( tu ktoś pisał że nakleił gdy opryszczka była w stanie zaawansowanym ) i nie dało również żadnego efektu. Nie ma sensu naklejać na strupka, skóra wtedy nie oddycha i cały proces się tylko wydłuży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działanie tego plastra to placebo. Na opakowaniu jest napisane że plaster stanowi warstwę izolującą służącą głównie żeby zapobiec zarażaniu innych, jednak nie posiada żadnej substancji czynnej, która zwalczałaby wirusa opryszczki. Polecam maść Hascovir, która faktycznie leczy. Plaster można użyć wychodząc z domu (kwestie estetyki) lub w nocy (maść by się rozmazała o poduszkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję te plastry za każdym razem gdy czuję że pojawia się opryszczka! Uwielbiam te plastry są rewelacyjne! Ja płace za nie 12 euro a w Polsce z tego co wiem to 20zł :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×