Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Justa*

Czy ktoś pracuje jako doradca mobilny w BZ WBK??

Polecane posty

Jeśli ktoś pracuje na tym stanowisku,proszę,napiszcie co należy do obowiązków na tym stanowisku?Czy to praca w terenie czy stacjonarna?Mam w czwartek rozmowę na to stanowisko,chociaż CV wysyłałam na Doradcę Finansowego-ale zaprosili mnie na rozmowę na doradcę mobilnego i zastanawiam się czy pójść na to spotkanie. Ile zarabia osoba na tym stanowisku?Czy ma jakieś prowizje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co tam są ci doradcy
jak i tak tam się nie da kredytu dostać? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobilny cz nie mobilny
I jak byłaś na rozmowie??? ja idę w poniedziałek. Napisz coś na ten temat! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mychamonika
Wiec do obowiazkow doradcy mobilnego nalezy wydzwonienie sobie klienta, badz znalezienie innego pomyslu na pozyskanie ów osobe, praca fajna, a jesli chodzi o zarobki to ksztaltuja sie od 3000 do nawet 14000 (po co wyjezdzac z granice), jesli jestes wygadana i kreatywna to polecam, Ja pracowalam na tym stanowisku 2 lata i teraz awansowalam, koncze studia na kierunku zupelnie nie powiazanym z bankowoscia, ale mam nadzieje ze podyplomowke skoncze na tym kierunku i z turystyka (bo takie studia koncze) bede miala tylko wspolne wakacje na jakiejs egzotycznej wyspie. Tylko ostrzegam ta praca wymaga samodyscypliny i systematycznosci a daje satysfakcje i mega zarobki godne conajmiej doktora po parunastu fakultetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc warszawa
byłem na rozmowie i powiem tak : własna działalność, własny samochód, własna komórka, telefon w "biurze" nawet tam szyldu nie ma bierzesz książkę do ręki i jazda po ludziach a jak ci się uda kogoś zwerbować i mu sprzedać towar to masz upragniona prowizję heheheheheeh ludzie szukajcie daleej bo tu się nie zarbi pieniędzy bo oprócz dojzdu wydasz na zus i inne rozliczenia z u.s. to jest tak zwana MINA w która można wdepnąć takie moje zdanie OSOBISTE może się mylę ale niesądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimgal
witam ja się waham czy podjąć pracę jako mobilny na południu Polski powiem tak że zadnej podstawy nie gwarantują.Mam szefa na początek i kolegę w zespole ale czy to nie za mało. Ojciec i wujek obaj przedsiębiorcy mi odradzają.Cięzka decyzja .Doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimgal
witam ja się waham czy podjąć pracę jako mobilny na południu Polski powiem tak że zadnej podstawy nie gwarantują.Mam szefa na początek i kolegę w zespole ale czy to nie za mało. Ojciec i wujek obaj przedsiębiorcy mi odradzają.Cięzka decyzja .Doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden z oszukanych
odradzam! banda oszustów...ciągłe zmiany umów oczywiście z niekorzyścią dla nas!!!kredyty nie przechodzą, a na samych kontach nie pociągniesz...skorzysta na tym tylko bank,który później coś wkręci Twoim klientom...ja w miarę szybko zrezygnowałem i oczywiście mimo wykonanego planu nie otrzymałem wynagrodzenia...co tu więcej pisać?! spójrz na ogłoszenia w necie, żadna szanująca się firma nie rekrutuje co tydzień nowych pracowników!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataP
Witam Jestem Menedżerem w ...Banku chciałabym zaprosić do współpracy osoby zainteresowane stanowiskiem przedstawiciel bankowy. Praca dotyczy sprzedaży kredytu dla firm na korzystnych warunkach. Wielkopolska i Lubuskie brak norm do wyrobienia !!!! wynagrodzenie - okreslony % od volumenu . osoby z branży zapewne wiedzą jaka to wygoda zainteresowanych prosze o kontakt: nabea@wp.pl zaznaczam ze nie pracuje dla WBK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajantures
Jak ostatnio czytalem na gowork.pl/opinie_czytaj,50 to podobno w bz wbk pozmienialo się na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×